Тейт Тейлор


Персона - Тейт Тейлор
Like
Tate Taylor
Дата народження:
03 червня 1969

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Режисер, актор, сценарист, продюсер.

Тейт Тейлор народився 3 червня 1969 року в Джексоні, штат Міссісіпі, США. У рідному місті він ходив в дитячий сад разом з майбутньою письменницею Кетрін Стокетт. Закінчив Міссісіпській університет в Оксфорді, після чого ще трохи жив в Нью-Йорку, а потім переїхав в Лос-Анджелес, де і почав кар'єру в кінематографі. Є геєм.

Першою роботою в кіно для Тейта стала роль в короткометражці "Stick up" в 1997 році. У тому ж році була і перша повнометражна стрічка – фільм "Ромі і Мішель на зустрічі випускників".

У 2001 році актор зіграв епізодичну роль в фінансово успішній картині відомого режисера Тіма Бертона "Планета мавп".

2 роки по тому Тейлор вирішив спробувати себе в інших амплуа, а саме став режисером і сценаристом короткометражки "Курчача вечірка".

Після цього було невелике затишшя – всі фільми, де брав участь Тейт, не отримували популярність. Тільки в 2010 його остання на цей момент акторська робота в стрічці "Зимова кістка" з Дженіфер Лоуренс в головній ролі знайшла чимале коло глядачів.

У 2011 році світ побачив найвідомішу роботу Тейлора – картину "Прислуга", де американець знову став сценаристом і режисером. Фільм був номінований на "Оскар" в 4 категоріях, зокрема як "Кращий фільм". Статуетку стрічка отримала тільки в номінації "Краща жіноча роль другого плану" (Октавія Спенсер). Примітно, що стрічка заснована на романі подруги дитинства Тейта – Кетрін Стокетт.

5 жовтня 2016 року світ побачив нову картину режисури Тейлора – екранізацію роману Поли Хокінс "Дівчина в поїзді".Ім’я:
13 серпня 2020
Ваш коментар