Белла Торн


Bella Thorne
Дата народження:
08 жовтня 1997

Рейтинг персони

9 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 7

Біографія

Американська актриса і співачка.

Белла Торн народилася 8 жовтня 1997 під Флориді. Вона молодша дитина в родині Рея і Тамари Торнов. У неї дві старші сестри - Дані та Кайлі - і старший брат Ремі, які також є акторами. Будучи шеститижневій малятком, Белла знялася для каталогу «Parents Magazine», з чого і почалася її кар'єра моделі. Через кілька років Белла почала зніматися у фільмах і серіалах.

Вперше Торн з'явилася на екрані в 2003 році, виконавши незначну роль у фільмі «Застряг в тобі». Вона знялася в епізоді «I Wanna Be Sedated» телесеріалу «Красені», в епізоді серіалу «Самотні серця» в ролі юної Тейлор Таунсенд, з'явилася у другому сезоні серіалу «Брудні мокрі гроші», граючи в другорядному складі і в епізоді телесеріалу «Дорога в осінь ». У 2010 році отримала головну роль в телесеріалі «Танцювальна лихоманка», де грала Сісі Джонс (яка також страждає дислексією). Найбільш відома за роллю тенсю Хенріксон в телесеріалі «Велика любов» і ролі Сісі Джонс в телесеріалі каналу Disney «Танцювальна лихоманка». Вона також відома своїми ролями у фільмах «Змішані», «Олександр і жахливий, жахливий, поганий, дуже поганий день», «Простушка» і «Ідеальний кайф».

Як модель, Торн з'явилася в телерекламі DLP, а також в ряді друкованих видань, рекламуючи Барбі, дитяче взуття марки «ALDO K! DS», товари під маркою «JLO від Jennifer Lopez», Lasenza Girl, бренди Tommy Hilfiger, Ральфа Лорена, « Guess? »і Target Corporation. Її голос використовувався в озвучуванні комп'ютерної гри «Мураха Баллі».

У 2008 році Торн, поряд з Тейлором Лотнер і Крістіаном Слейтер, з'явилася в одній з головних ролей в телесеріалі «Мій особистий ворог». За цю роль вона виграла премію «Молодий актор» у 2010 році. У 2012 році Белла знялася у фільмі каналу Disney «Закляті друзі», а в 2014 році - в комедії «Змішані».Постери
Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар