Ума Турман

Увійти через
Реєстрація
 

Ума Турман
 
Ума Турман (Uma Thurman)
Дата народження: 29 квітня 1970 1970-04-29
Посилання: Фан сайт
Біографія
 

Американська актриса. Повне ім'я - Ума Каруна Метта Упекха Мадіта Турман. Ума народилася в сім'ї професора Колумбійського університету, фахівця з східних релігій і у минулому буддійського ченця Роберта Турмана. Своє ім'я Ума отримала на честь однієї з богинь індуїстського пантеону.

Акторська кар'єра налагодилась не відразу. Приїхавши до Нью-Йорка, Ума працювала посудомийкою і намагалася пробитися у фотомоделі. По-справжньому її відмітили лише після епізодичної ролі в безумній фантазії Террі Гільяма "Пригоди барона Мюнхгаузена". Увагу глядачів Ума привернула після зйомок разом з Джоном Малковічем і Мішель Пфайффер в картині "Небезпечні зв'язки". Але дійсна слава прийшла до неї після фільму "Генрі і Джун", де вона зіграла дружину письменника Генрі Міллера. Що вразив своєю відвертістю пуританську американську цензуру, фільм отримав прокатний рейтинг — порнографія, а Ума Турман удостоїлася прізвиська "секс-символ для інтелектуалів".

Кар'єра Турман зробила величезний підйом лише коли Квентін Тарантіно переконав її грати роль Мії Уоллас в своєму фільмі "Кримінальне чтиво". Фільм став справжнім комерційним хітом. Він названий одним з кращих фільмів десятиліття, отримав золоту пальмову гілку кінофестивалю у Каннах і приніс актрисі номінацію на "Оскар". У травні 1998 року Ума виходить заміж за Ітана Хоука, а в липні у них народилася дочка, яку назвали Майа Рей. На жаль, незабаром цей брак розпався.

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
8.8 / 10 Голосів: 6
Постери
 
Коментарі
 
Ім’я
25 травня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw