Уолтер Турньє


Walter Tournier
Дата народження:
14 липня 1944

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Режисер, сценарист.

Місце народження: Уругвай.

Перш ніж прийти до роботи у сфері кіно, захоплювався архітектурою і скульптурою, таким чином відучившись Республіці та археології в Національному університеті Сан-Маркос, Перу. Там він і зрозумів, що любить і кіно, чому в майбутньому намагається приділяти достатньо багато часу, що б якось потрапити в цю сферу. Так він в 1969 році приєднується до Cinemateca del Tercer Mundo, які займалися виробництвом фільмів, де пробув до 1984 року. Там він створює свою дебютну робіту, фільм, де він використовував анімаційні вставки.

До 1985 року він деякий час живе у вигнанні, так як на території Перу в той час існувала військова диктатура. У той період він перебував в Уругваї, де займався археологією від особи одного з університетів. Паралельно з цим же він знімає кілька короткометражок. А ще самовдосконалюється в роботі над анімацією, знайшовши "свою" техніку, в рамках якої і буде працювати надалі.

У 1986 році він разом зі своїм приятелем Маріо Яковом створює студію Imagenes, яка займається виробництвом короткометражних фільмів, мультфільмів. Багато в чому теми робіт студії крутяться навколо ситуації в країні, а крім того було пара документальних робіт. Студія частенько проводила семінари. У 1994 році режисер залишає цю компанію, щоб заснувати вже свою, назва якої звучить як Tournier Animation, на честь його ж прізвища.

Працюючи над короткометражними мультфільмами та фільмами, в 2011 році постановник і аніматор випускає повнометражний мультфільм "Робінзон Крузо: Ватажок піратів". У виробництві трохи допомагала студія Walt Disney, що в підсумку призвело до достатньої кількості позитивних відгуків, враховуючи що фільм зроблений був не в Америці. Займаючись кіновиробництвом, Уолтер Турньє учавствует в різних кінофестивалях, де отримує різні нагороди. Серед країн, де він показував свої роботи, Латинська Америка, Іспанія, США, Німеччина, Франція і не тільки.
Ім’я:
23 червня 2021
Ваш коментар