Костя Улльман


Kostja Ullmann
Дата народження:
30 травня 1984

Рейтинг персони

9.5 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

 Німецький актор.

Костя Ульман народився 30 травня 1984 року в Гамбурзі. Батько Кістки, будучи актором, привів сина в свою акторську агентство і вже в одинадцять років він отримав свій перший акторський досвід в театрі. У 1998 дебютує на екрані в епізодичній ролі телефільму «Король Майорки», після цього йдуть також епізодичні ролі в різних телесеріалах ( «Двоє чоловіків на кухні», «Поліцейський ділянку великого міста» та інші) і телефільмах ( «Подружній кошмар», «Сім'я XXL »та інші).

У 2004 році дебютує в кіно - в драмі «Літній шторм» режисера Марко Кройцпайнтнер, для ролі в якій він йде з театральної школи. Після знімається в головних ролях в телефільмах «Шкільна поїздка» - комедія про старшокласників, що відправилися в шкільну поїздку в Зауерланд, і «Таємна любов», де він грає старшокласника, що закохався в доросле жінку.

У 2006 році знімається в ще одному фільмі про відносини юнаки і дорослої жінки - «Переслідуваний», в якому він грає 16-річного умовно засудженого Яна Вінклера, що будує БДСМ-відносини зі своїм інспектором служби нагляду, Ельзою Зайферт, яку відіграє Марен Кройманн. На кінофестивалі в Локарно фільм переміг в номінації Золотий леопард - Кінематографісти теперішнього часу (англ. Golden Leopard Filmmakers of the Present C.P.COMPANY), що вручається італійським будинком мод.

У 2008 році за роль у телефільмі «Чудо в Берліні» був номінований на премію «Bayerischen Fernsehpreis» в номінації Кращий актор телефільму [5]. У фільмі «Блудний син» 2009 року грає молодого німця, який прийняв іслам і підозрюваного в тероризмі. У 2010 році знімається у Марка Ротемунда в його новому фільмі - «Фанатки на сніданок не залишаються». У 2013 році знявся в епізодичній ролі у фільмі «Таймлесс. Рубінова книга".

Костя Ульман одружений на німецькій акторці Джанін Рейнхардт.Постери
Ім’я:
18 червня 2021
Ваш коментар