Ґебріел Юніон


Gabrielle Union
Дата народження:
29 жовтня 1972

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Американська актриса і колишня модель.

Габріель Монік Юніон народилася в Омасі, штат Небраска. Її батьки Тереза ​​(уроджена Гласс), колишня танцівниця, соціальний працівник і менеджер телефонної компанії, і Сильвестр Юніон, сержант, менеджер компанії AT & Т. Габріель виховувалася в католицтві. Коли їй було вісім років, її сім'я переїхала в Плезантон, Каліфорнія, де вона виросла і закінчила школу Foothill High School. У школі Габріель грала в баскетбол, футбол і займалася бігом. Габріель Юніон вчилася в Університеті Небраски і коледжі Cuesta, проте пізніше перевелася в Каліфорнійський університет в Лос-Анджелесі, де отримала ступінь в галузі соціології. Щоб оплатити навчання, вона працювала моделлю в Judith Fontaine Modeling & Talent Agency.

Акторську кар'єру Габріель початку зі зйомок в епізодичних ролях телесеріалів і підліткових фільмів, таких як «10 причин моєї ненависті» і «Любов і баскетбол». У 2000 році вона зіграла роль Айсіз у фільмі «Добийся успіху», в якому її партнеркою була Кірстен Данст. У 2003 році Габріель знялася у фільмі «Позбавте нас від Єви» разом з репером LL Cool J. Фільм отримав хороші відгуки від критиків, а Юніон стали запрошувати зніматися в багатьох популярних фільмах, серед яких можна виділити «Погані хлопці 2» і «Енциклопедія розлучень ». У 2005 році Габріель зіграла головну роль в незалежній драмі «Нео Нед». Фільм був нагороджений призами на кількох фестивалях, а Габріель отримала нагороду за кращу жіночу роль на фестивалі Palm Beach International Film Festival.

Габріель Юніон продовжує зніматися в серіалах. У 2009 році вона приєдналася до акторського складу серіалу каналу NBC «Життя як вирок» і знімалася до його закриття в травні того ж року. За роль в серіалі «Згадай, що буде» Габріель була номінована на премію Image Awards в категорії «Краща актриса другого плану в драматичному серіалі». Юніон могла зіграти головну роль в серіалі Шонди Раймс «Скандал», проте роль отримала Керрі Вашингтон. В даний час вона грає головну роль в серіалі BET «Бути Мері Джейн».
Постери
Ім’я:
16 січня 2021
Ваш коментар