Тімоті Ван Паттен


Персона - Тімоті Ван Паттен
Like
Timothy Van Patten
Дата народження:
10 червня 1959

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

 Американський режисер, актор, сценарист, продюсер. Під керівництвом Паттена, як режисера, світло побачили багато епізодів таких серіалів як «Клан Сопрано», «Секс у великому місті», «Прослушка», «Ед», «Тихий океан», «Підпільна імперія» і «Гра престолів».

Тім народився в Брукліні, але виріс в приміському районі Нью-Йорка - Массапека. Його батько - Річард Байрон Ван Паттен, американець голландського походження, дизайнер по інтер'єрах. Серед його зведених старших братів і сестер - актор Дік Ван Паттен (рід. В 1928) і актриса Джойс Ван Паттен (рід. В 1943).

В юності Тім і сам починав як актор, проте до початку 1990-х залишив кар'єру і перекваліфікувався в режисера, продюсера і сценариста численних рейтингових телесеріалів. В якості режисера дебютував в комедійному серіалі англ. Home Fires 1992 року. Набирався практичного досвіду, беручи участь в зйомках містичного серіалу «Дотик ангела». Почав співпрацювати з кабельним каналом HBO з 1999 року, працюючи над «Кланом Сопрано». До моменту зйомок «Підпільної імперією» на його рахунку було вже понад два десятки телевізійних проектів.Ім’я:
10 липня 2020
Ваш коментар