Віктор Вержбицький

Увійти через
Реєстрація
 
100 речей та нічого зайвого

Віктор Вержбицький
 
Віктор Вержбицький (Виктор Вержбицкий)
Дата народження: 21 вересня 1959 1959-09-21
Посилання: Офіційний сайт
Біографія
 

Російський актор театру і кіно. 

Народився  в Ташкенті. 

Закінчив Ташкентський театрально-художній інститут ім. О. Островського. Там же, на сценографічному факультеті, вчився Тімур Бекмамбетов, майбутній кінорежисер і кліпмейкер. Саме Бекмамбетов відкрив Вержбицького для кіно, знявши його у фільмі "Пешаварський вальс" і у ряді рекламних роликів. Співпраця з Бекмамбетовим продовжилася в картинах "Gladiatrix" і "Нічна варта". Блискуче зіграного керівника Темних  оцінили як прибічники, так і противники гучного блокбастера. 

Влаштувався працювати в Ташкентський Державний академічний театр драми ім. Горького, де пропрацював до 1995 року. У 1997 році Вержбицький був прийнятий в Новий драматичний театр, очолюваний Б. А. Львовим-Анохіним. З 1998 року актор працює в театрі "Et Cetera". Дуже скоро він став одним з провідних акторів цього театру. 

Помітною роботою актора у кіно стала роль олігарха Покровського в гучному бойовику "Особистий номер". Ще однією яскравою роботою Віктора Вержбицького стала роль румунського офіцера Лукана в детективному фільмі Джаніка Файзієва "Турецький гамбіт". 

Серед останніх робіт актора - ролі у фантастичному блокбастері "Денна варта", серіалах "Примадонна", "Авантюристка", "Вовчиця"  та ін.

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
10.0 / 10 Голосів: 1
Коментарі
 
Ім’я
16 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
александр
александр 17 грудня 2014 19:07
Если в фильме снимается Виктор Вержбицкий  обязательно смотрите этот фильм.
Рейтинг повідомлення: 0
 fk tw