Рені Віктор


Renee Victor

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Актриса Рені Віктор найбільш відома глядацькій аудиторії за роллю Лупіти в американському серіалі «Дурман». Окрім акторської діяльності Рені професійно займається хореографією, вона допомагала у створенні пластичних номерів для фільму «The Neon Bible» (1995) режисера Теренса Девіса.

За свою творчу кар'єру Віктор встигла виконати 40 різнопланових ролей. На телебаченні актриса стартувала з невеликою роллю в серіалі «Готель». Також її можна було побачити в серіалах «Опудало і Місіс Кінг», «Метлок», «Боб», «Швидка допомога» та багатьох інших. У 1988 році Рені отримала свою першу роль в повнометражному фільмі «Сальса», знятого режисером Боазом Девідсоном. Після цього Віктор знялася в невеликих ролях в драмі Ренді Хейнс «Доктор» (1991), в якому партнерами по знімальному майданчику були Вільям Херт і Крістіан Латі, а також у комедійній стрічці Ендрю Девіса «Один з двох» (1995). Наприкінці 1990-х актрису можна було побачити на телеекранах в серіалах «Негідник», «Це життя», «Лицарі правосуддя», а також в гостьовій ролі в «Шоу Тоні Данза».

У 2004 році Рені Віктор отримала постійну роль в драматичному серіалі «Швидка допомога», а ще через рік постала перед глядачами в ролі Лупіти в комедійному серіалі «Дурман». У 2012 році актриса виконала роль Регіни Гомез в 4 сезоні серіалу «Особливо тяжкі злочини» і паралельно займалася зйомками в драмі спільного виробництва Іспанії та США «Ніч у старій Мексиці» режисера Еміліо Арагона. Фільм вийшов на екрани в листопаді 2013 року. У тому ж 2013 список ролей Рені поповнився ще однією - однією з головних ролей у трилері «Паранормальне явище: Мітка Диявола», створеного режисером Крістофером Лендоном. Віктор з'явилася в кадрах разом з молодими артистами: Ендрю Джейкобсом, Габріель Уолш, Хорхе Діасом та іншими.

В 2014 році актриса виконала одну з ролей в 1 сезоні нового комедійного серіалу «Чудовий Джордж».

У 2011 році Рені Віктор мала практику озвучування комп'ютерної гри «The Elder Scrolls V: Skyrim».
Ім’я:
03 серпня 2021
Ваш коментар