Володимир Виноградов


Владимир Виноградов
Дата народження:
04 серпня 1968

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Російський режисер і актор.

Володимир Валерійович Виноградов народився 4 серпня 1968 року в Пермі, Пермський край, Союз Радянських Соціалістичних Республік (зараз це Росія), у сім'ї Валерія Виноградова. Із ранніх років майбутній режисер займався на театральній студії, виступаючи в різних постановках. Після закінчення школи Володимир вступив до Пермського інституту культури на відділення режисури. У рідному місті хлопець був одним із ініціаторів відкриття молодіжного театру "Колаж", а також працював у редакції місцевого телебачення. Згодом Виноградов навчався у Всеросійському державному інституті кінематографії в Москві, випускником якого він став у 1996 році.

Дебютував режисер у кінематографі в 1996 році з майже нікому невідомого проекту під назвою "Віднесені". Тоді же Володимир зіграв у фільмі Василя Серікова "Факультет непотрібних людей".

В акторській кар'єрі Виноградова в період із 2004 по 2011 роки варто відзначити епізодичні ролі в серіалах "Опери: Хроніки вбивчого відділу", "Братани", "Чорні вовки".

Протягом 2009-2010 років режисер узяв участь у створенні стрічок "Ласковий май" (2009), "Глухар у кіно" (2010) й у створенні шоу "Шахта".
Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар