Максим Віторган


Максим Виторган
Дата народження:
10 вересня 1972

Рейтинг персони

6 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Режисер-постановник і актор Максим Еммануїлович Віторган народився в Москві 10 вересня 1972 року. Його батьки відомі радянські артисти - Еммануїл Віторган (знявся більш ніж в 100 фільмах) і Алла Балтер (Народна артистка Російської Федерації). У 1993 році Максим отримав диплом на курсі І. Судакової в ГІТІСі і був зарахований до акторського складу Московського ТЮГу. Найяскравішими роботами в театрі були у виставі «Гроза» за А. Н. Островським, де він виконав роль Бориса і роль Миколи І у виставі «Страта декабристів». Також радував глядачів театру Ленком, в якому зіграв в постановках «Жорстокі ігри» А. Арбузова, «Мудрець» А. І. Островського , в акторському ансамблі театру О. Табакова брав участь у виставі «Секс, брехня і відео». Через кілька років (у 2001) Віторган опинився в штаті МХАТу імені Чехова. Театральні гурмани могли оцінити акторський талант Максима в постановках «Легкий присмак зради», «Злочин і кара», «Антігона», «Ю» і «Кількість». У 2009 році пробує свої сили в якості театрального режисера і під його крилом народжується спектакль «Хто» у стінах театру «Інший театр». Спектакль був високо оцінений театральними критиками і в 2011 році був удостоєний глядацької премії «ЖЖивий театр» в рамках номінації «Режисер року: нова хвиля».

З 1989 року відкриває себе як актора кіно. Стартував з епізодичною роллю в радянській мелодрамі Олега Бондарева «Светик». Слідом також у невеликих ролях брав участь у мелодрамі «Божевільна любов» (1992) і «Прохиндиада -2» (1994). Але впізнаваність до актора прийшла в 2003 році після випуску на екран російської комедії Сергія Петрейкова «День радіо». А через 2 роки (в 2005) Віторган виконав одну з головних ролей у комедії «Великогабаритні» про життя «великих» співробітників одного спортивного магазину. Успіхом увінчалася участь Віторгана в комедії «День виборів» (2007) Олега Фоміна та кінострічки «День радіо» (2008) Дмитра Дьяченко, що розповідає про один нелегкий день з життя радіоведучих радіостанції під назвою «Як би радіо». У того ж режисера (Дмитро Дьяченко) знімається в комедійних картинах «Про що говорять чоловіки» (2010) і продовженні - «Про що ще говорять чоловіки» (2011). Також Віторгана можна побачити на телеекранах у популярних російських серіалах («Проти течії», «9 місяців», «Слава Богу, ти прийшов!», «Купідон» та інших). У 2012 році актор був задіяний відразу в 5 проектах: з'являвся в серіях популярних російських серіалів «Щоденник Доктора Зайцевої 2», «Ідеальний шлюб» і «І батьки, і діти», а також виконав одну з ролей у святковій сімейній комедії «З Новим роком, мами!»і мелодраматичної стрічці Олександра Котта« Квочки ». Наступного року грав у бельгійсько-французькому трилері Еріка Рошана «Мебіус», в якому партнерами по знімальному майданчику були Жан Дюжарден, Сесіль Де Франс і Тім Рот. А також виконав одну з головних ролей фільмі молодого російського режисера Таїсії Ігуменцевої «Віддати кінці». У 2014 Віторган брав участь у спортивній драмі «Чемпіон», зіграв майора в латвійському фільмі Араїка Оганесяна «Втікачі» і з'явився в образі Льва Касперського в сучасній комедії Артема Аксененко «З 8 березня, мужики!». Зараз зайнятий в проектах, вихід яких запланований на наступний рік.

Паралельно з акторською діяльністю з 2004 року Максим Віторган працює режисером програм на російських телеканалах. Завдяки Максиму глядачі побачили шоу «Не блакитний вогник» на Рен-ТВ, «Перша ніч з Олегом Меньшиковим» На НТВ, «Жіноча ліга» на ТНТ. Також у 2007 році Віторган виступив як актор і режисер скетч-шоу «Далекі родичі» на телеканалі Рен-ТВ, а з квітня 2013 є ведучим популярного сімейного шоу «Вустами немовляти». Крім того, підтримуючи молодіжне культурне життя, він став одним з організаторів музичного фестивалю «Навала».

Максим Віторган був одружений тричі. Останній шлюб відбувся в 2013 році з відомою скандальною журналісткою та ведучою Ксенією Собчак. Від першого шлюбу (з актрисою Вікторією Верберг) Максим має сина Данила і доньку Поліну.
Ім’я:
12 червня 2021
Ваш коментар