addams-family-2

Алєксєй Воробйов


Алексей Воробьев
Дата народження:
19 січня 1988

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Російський актор і музикант.

Народився у Тулі, Росія.

Батько Володимир Вікторович Воробйов - начальник охорони на підприємстві, а мати Надія Миколаївна Воробйова - домогосподарка. У дитинстві Олексій займався футболом і грав за юнацьку команду. Спочатку він мріяв пов'язати своє майбутнє з цим видом спорту, але згодом обрав музику в якості своєї майбутньої професії.

Як учень музичного коледжу по класу акордеона, Олексій з дитинства неодноразово виступав на різних конкурсах. Після закінчення навчання Олексій приймає рішення знову вступити в музичне училище, але вже на вокальне відділення.

Якийсь час Олексій був солістом тульського фольклорного ансамблю. В 2005 році він став переможцем IV Дельфійських ігор Росії в номінації "Народний спів" і отримав золоту медаль. Потім Олексій переїжджає до Москви і вступає в Державне музичне училище естрадно-джазового мистецтва. В 2006 році він підписує контракт з "Universal Music Russia".

У лютому 2008 року Олексій отримав приз "Звукова доріжка" МК в номінації "Музика і кіно". В 2011 році Олексій підписав контракт з відомим музичним продюсером RedOne, згідно з контрактом, Воробйов стане виступати під псевдонімом Alex Sparrow. Крім того, в 2011 році Олексій був обраний стати представником Росії на конкурсі пісні Євробачення.

Свою кар'єру у кіно Олексій почав в 2006 році зі зйомок в телесеріалі "Мрії Аліси". Перша роль у великому кіно в картині "Привіт, Кіндер!" (2008). Почавши активно зніматися в кіно, Олексій приймає рішення вступити в театральний інститут. Навесні 2008 року він закінчує Державне музичне училище естрадно-джазового мистецтва і вступає у Школу-студію МХАТ на курс Кирила Серебреннікова.

Серед інших робіт актора у кіно, ролі в таких фільмах як "Незакінчений урок" (2009), "Фобос. Клуб страху" (2010), "Тріск" (2011), "Брат і сестра" (2011), "Самогубці" ( 2012) та інші.
Ім’я:
22 жовтня 2021
Ваш коментар