Фільм Переліт 2023

Крістофер Вокен


Christopher Walken
Дата народження:
31 березня 1943

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 3

Біографія

Один з найвідоміших американських акторів, який знявся в більш ніж 100 фільмах. Справжнє ім'я Роналд Уокен. Ім'я Крістофер взяв пізніше, як псевдонім. Це сталося, коли йому під час виступу в одному з нічних клубів, відвідувачка сказала, що ім'я Крістофер йому йде більше. Роналд народився 31 березня 1943 року в Квінсі, Нью Йорк. Батьки дуже хотіли, що б їхні діти стали відомими, тому часто водили їх на всілякі дитячі кастинги. А тому на екрані його можна було побачити вже в десятирічному віці, коли він зіграв у серіалі "Дороговказне світло", що розповідає про різні історії з життя священика. Після школи пробує себе студентом в Хофстремском університеті, але йде звідти, провчившись там всього рік. В цей же час працює в цирку, асистентом приборкувача тигрів. А також навіть з'являється на одній сцені разом з Лайзою Мінеллі, правда у другорядній ролі. Проходить навчальні курси у вашингтонській школі танців. У віці 18 років грає в театрі, а також в різних мюзиклах. У 1968 році під час туру з постановкою Вестсайдської історії знайомиться з Джорджанной Тон, яка надалі стає його дружиною. Вони досі живуть разом. У 60-х крім зйомок у різних телепроектах, також активно приймає участь і в різних сценічних постановках, часто пробує себе в драматичних ролях. Так, наприклад, в 1965 грає французького Короля Філіпа в постановці, на основі історичної драми Джеймса Голдмана "Леви під час зими". Або в бродвейській постановці "Татуйована троянда", написаної Теннессі Уілямсом.

Проривною  роллю Крістофера можна назвати його персонажа у фільмі "Плівки Андерсена" (1971) Сідні Люмета, де він зіграв разом з Шоном Коннері. Саме 70-ті і стали для Уокена воротами в кінематограф, так як цей час ще називають "Золотим століттям телебачення". У 1977 році виконує одну з головних ролей у фільмі Вуді Аллена "Енні Холл", де виконав роль невротичного брата героїні Дайан Крюгер. Крістофер Уокен один з тих артистів, які не обмежують себе одним амплуа і грають у фільмах абсолютно протилежних жанрів. Так наприклад він отримав Оскар за другорядну чоловічу роль у військовій драмі "Мисливець на оленів" (1978), так само грає у фільмах з містичними і фантастичними сюжетами. Серед таких "Сутінкова зона" (1983), "Мозковий штурм" (1983). Або, наприклад, виконує роль інтерв'юера у фільмі про чорношкірих художника Баскію в однойменному фільмі. Ще зіграв танцювальну роль в одному з кліпів Fatboy Slim. Іноді навіть з'являється в досить низькобюджетних проектах. Різноманітність ролей актор пояснює так "Я завзятий домосід. У мене немає дітей, у мене немає хобі, і я не люблю подорожувати ". Часто пояснює величезну кількість своїх ролей саме тим, що в нього немає дітей.  Найчастіше його персонажі являють собою нервових персонажів або тихих людей, які в той же час готові зірватися. Часто це навіть вбивці або просто негативні персонажі. Крістофер Уокен стоїть на першому місці за кількістю запрошень на ролі в американське комедійне шоу "SNL", другий за популярністю після Крістофера це Алек Болдуін. У цьому шоу Уокен зіграв в загальній складності в 7 епізодах Скетч-шоу. Серед серій була навіть пародія на фільм "Сутінкова зона", в якій актор виконував головну роль.

Незважаючи на свої похилі роки, актор не втомлюється грати і обіцяє зніматися стільки, скільки йому дозволить вільний час. Починаючи з 2000 року в основному з'являється в комедійному амплуа.Постери
Avatar
Ім’я:
11 грудня 2023
Гість
Гість 13 червня 2021 14:17
0
Обожнюю!!!!!
.