Аннабелль Волліс


Annabelle Wallis
Дата народження:
25 вересня 1984

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Англійська актриса

Аннабелль Уолліс народилася 5 вересня 1984 року в Оксфорді, Англія, Великобританія. Коли їй виповнився 1 рік, її сім'я переїхала до Португалії, де актриса і прожила до повноліття. Там вона ходила в Міжнародну школу Святого Домініка. У підлітковому віці Аннабелль мріяла подорожувати світом, володіти своїм власним заповідником і бути антропологом. За часів свого навчання в португальській школі почала грати в театрі.

Дебют Уолліс в кінематографі відбувся в 2005 році з індійського фільму "Як серце підкаже". У тому ж році була епізодична роль в серіалі "Інспектор Джеріко".

Першою більш-менш відомою роботою актриси в кіно стала картина "Сукупність брехні" 2008 року, де вона з'явилася на екрані в невеликій ролі.

У 2009-2010 роках Аннабелль знялася в декількох епізодах серіалу "Тюдори", де перевтілилася в Джейн Сеймур.

2011 рік у кар'єрі Уолліс запам'ятався відразу кількома роботами. Вона взяла участь в таких стрічках, як "Люди Ікс: Перший клас" і "МИ. Віримо в любов".

Починаючи з 2013 року, актриса знімається в серіалі "Гострі козирки", де вже була помічена в 14 епізодах.

У 2014 році Аннабель виконала головну роль в не дуже вдалому, але вельми успішному фінансово фільмі жахів "Прокляття Аннабелль".

У 2016 році Уолліс з'явилася в епізодичній ролі картини Луї Латер’є "Брати з Грімзбі", а також виконала головну жіночу роль стрічки "Знайди мене, якщо зможеш".Постери
Ім’я:
23 липня 2021
Ваш коментар