Метт Волш


Matt Walsh
Дата народження:
13 жовтня 1964

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Американський актор-комік кіно і телебачення, продюсер і сценарист, один з чотирьох засновників комік-трупи Upright Citizens Brigade.

Меттью Пол Уолш народився 13 жовтня 1964 року в Чикаго, був четвертим з семи дітей Діка і Одрі Уолш. У 1982 році закінчив вищу школу Хінсдейл-Саут, потім вступив до Університету Північного Іллінойсу, який закінчив за спеціальністю «психологія», один рік навчався в Зальцбурзькому коледжі (Австрія). Після отримання освіти проявив інтерес до комічного акторській майстерності, повернувшись до рідного Чикаго, грав в Annoyance Theatre і iO Theater, був учнем відомого викладача Справи Клоуз. У 1991 році познайомився з актором Меттом Бессер, з яким став в парі виступати на сценах в жанрі стенд-ап, а пізніше вони і ще два актори, Прісцилла Барнс і Аян Робертс, заснували комік-трупи Upright Citizens Brigade.

Вперше на телебаченні з'явився в 1996 році (невелика роль у фільмі «Втеча з цієї чудової життя», сценарій до цієї стрічки також був його дебютом), на широкому екрані в 1998 році, з 2005 року пробує себе як продюсер, з 2010 року - як режисер.Постери
Ім’я:
02 серпня 2021
Ваш коментар