Кетрін Вотерстон


Katherine Waterston
Дата народження:
03 березня 1980

Рейтинг персони

9.7 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 6

Біографія

Британська актриса і продюсер.

Кетрін Боєр Уотерстон народилася 3 березня 1980 року у Вестмінстері, Лондон, Англія, Великобританія, у родині актора Сема Уотерстона й моделі Лінн Луїзи Вудрофф. У Кетрін є троє братів і сестер. Уотерстон отримала ступінь бакалавра мистецтв у Школі мистецтв Тіша Нью-Йоркського університету.

Дебют актриси в кінематографі відбувся в 2004 році з ТВ-фільму Девіда Швіммера "Американа". Але першим більш-менш відомим проектом у її фільмографії стала картина "Майкл Клейтон" 2007 року.

2010 рік для Кетрін запам'ятався головною роллю в непоганий стрічці Джека Хеллера "Вхід в нікуди". Через 2 роки їй пощастило потрапити в фільм Джейка Шреєра "Робот і Френк", а також почати свій короткий шлях у серіалі "Підпільна імперія" (була в 5 епізодах).

У 2014 році Уотерстон виконала роль другого плану у проекті Пола Томаса Андерсона "Вроджена вада". Через рік вона також узяла участь у створенні картини Денні Бойла "Стів Джобс".

2016 рік актрисі дав одну з головних ролей у стрічці Девіда Єйтса "Фантастичні тварини і де вони мешкають", а 10 травня 2017 року очікується поява Кетрін Уотерстон у головній ролі фільму Рідлі Скотта "Чужий: Заповіт".Постери
Ім’я:
05 серпня 2021
Ваш коментар