Самара Вівінґ


Samara Weaving
Дата народження:
23 лютого 1992

Рейтинг персони

9.3 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 20

Біографія

Австралійська акторка.

Самара Вівінг народилася 23 лютого 1992 в Аделаїді, штат Південна Австралія, Австралія, в родині арт-терапевта Хелени Беззіни та кінороба Саймома Вівінга. У неї є молодша сестра Морган, а відомий актор Х'юго Вівінг доводиться їй дядьком. Дитинство Самари пройшло між Сінгапуром, Фіджі й Індонезією, але в підлітковому віці вона повернулася до рідної Австралії. Вівінг відвідувала заняття у Школі Піттуотер у Сіднеї, штат Новий Південний Уельс, і у Граматичної школі для дівчаток у Канберрі, Австралійська столична територія.

Дебютувала акторка в кінематографі у 2008 році із зайнятості у виробництві 50 епізодів маловідомого серіалу "Як грім серед ясного неба".

Перший більш-менш масштабний повнометражний проект у житті Самари з'явився у 2016 році, коли вона зіграла в роботі режисури Кріса Веджа "Монстр-траки".

У 2017 році фільмографію Вівінг поповнили такі цікаві картини, як "Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі", "Експеримент "Офіс" 2", "Няня".

Протягом 2018-2019 років акторка взяла участь у створенні стрічки "Я йду шукати" та шоу "Пікнік біля Висячої скелі" (6 епізодів).

Самара Вівінг у 2019 році заручилася із продюсером Джиммі Ворденом.Постери
Ім’я:
15 червня 2021
Ваш коментар