Марк Веббер


Mark Webber
Дата народження:
19 липня 1980

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Актор, продюсер, сценарист, режисер і оператор

Марк Веббер народився у матері-одиначки в Міннеаполісі, де провів перші десять років життя. Як у рідному місті, так і пізніше в Північній Філадельфії, родині дуже туго доводилося. У них не було ні постійного житла, ні будь-якої допомоги від родичів або батька Марка, який зник ще до його появи.

Хлопчик поступив в філадельфійську школу акторського мистецтва, де навчався із захопленням. Він отримав одну з головних ролей в малобюджетній комедії «Сніжний день», коли йому було всього 20 років. У тому ж році виходить кримінальна драма «Бойлерна» Бена Янгера, де Марку Вебберу дістається невелика роль.

У фільмографії актора можна побачити, що йому пощастило працювати з такими гігантами як Вуді Аллен («Голлівудський фінал») і Джим Джармуш («Зламані квіти»).

Якщо попередні картини були більш епізодичними для Марка, то у Ларса фон Трієра в стрічці «Дорога Венді» він отримав вже більше гідну роль. Звісно робота з такими професіоналами не могла не вплинути на розвиток актора. І ось трохи пізніше він вирішує сам спробувати себе в кріслі режисера. І хоча його картина «Явні захворювання» не стала проривом, вона тісно пов'язана зі спогадами про дитинство Марка Веббера.

Чотири роки по тому його новий фільм «Кінець любові» вже більше тепло сприймається публікою і критиками. Він же зіграв роль батька, якому доводиться ростити сироту одному, за яку був номінований в Санденсі на гран-прі в категорії «Драматичний фільм».

Також варто згадати його ролі в таких картинах як «Скотт Пілігрим проти всіх» і «Крихітка», де його партнерами по зйомках стали Кіра Найтлі і Сем Рокуелл.

Марк Веббер одружений із австралійською актрисою Терезою Палмер. У 2014 році у них народилася дитина.Постери
Ім’я:
03 серпня 2021
Ваш коментар