Рутіна Уеслі


Rutina Wesley
Дата народження:
01 лютого 1979

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Актриса

Рутіна Уеслі народилася і виросла в Лас-Вегасі, в сім'ї танцюриста чечітки і статистки. Вона закінчила школу при Академії мистецтв у рідному місті, і вчилася танцям в Студії Сімба і Центрі мистецтв Західного Лас-Вегаса.

Після отримання ступеня бакалавра в області сценічного мистецтва в університеті Евансвілла в Індіані, Рутіна продовжила своє навчання в Джульярдській школі. І хоча її бабуся хотіла, щоб внучка закінчила курси медсестер, дівчина наполягла на продовженні сценічної освіти. Після закінчення вона провела літо в Королівській академії драматичного мистецтва.

Актриса отримала епізодичну роль у відомому фільмі "Правила зйому: Метод Хітча", але на жаль сцена була вирізана.

У 2006 році Рутіна Уеслі зіграла у бродвейській постановці Девіда Хеа "The Vertical Hour". Роком пізніше її запросили виступити в Нью-Йорку, в п'єсі "In Darfur" Уінтера Міллера. У тому ж 2007 році вона дебютувала у фільмі "Як вона рухається", де Уеслі отримала головну роль.

Крім того, актрису можна було бачити в одному з епізодів серіалу "4исла", але головним її проривом вважається роль Тари Торнтон в серіалі "Справжня кров". У 2009 році "Справжня кров" отримала Премію Гільдії Акторів в номінації "Кращий акторський склад драматичного серіалу".

У січні 2015 стало відомо, що Рутіна Уеслі зіграє персонажа Ребу Макклейн в Ганнібалі. А також її можна буде побачити в четвертому сезоні "Стріли".

Вона булла у шлюбі з актором Джейкобом Фішелом протягом 8 років, але в 2013 році актриса подала на розлучення.
Ім’я:
24 липня 2021
Ваш коментар