Увійти через
facebook google
 

Джонні Уестон


Персона - Джонні Уестон
Like
Jonny Weston

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 5

Біографія

Джонні Уестон - американський актор, відомий глядачам за роллю у фільмі «Підкорювачі хвиль». Уестон народився 30 листопада 1988 року в Чарльстоні, в Південній Кароліні (США). Його мати терапевт, а батько працює на Християнської радіостанції. С приходом повноліття Уестон вступив до університету Південної Кароліни (в Колумбії), в якому навчався на курсі театральної майстерності, закохався в професію, і остаточно вирішив розвиватися в цьому напрямку.

У кіно Джонні почав зніматися на початку 2010-х, його дебютною акторською роботою на екрані стала роль Тома в італо-американській драмі режисера Роберто Фаенца «Одного разу цей біль принесе тобі користь» в 2011 році. Також паралельно він знявся в ролі Джеймса в комедійному серіалі «Сверхвоіни».

Після цього юний актор був буквально завалений цікавими пропозиціями від продюсерів і режисерів, його кар'єра стрімко пішла в гору, і в 2012 році на екрани вийшло відразу п'ять фільмів за участю Уестона. Наприкінці січня глядачі змогли побачити Джонні разом з Чейзом Уільямсоном, Робом Майесом і Полом Джаматті у фантастичній комедії «У фіналі Джон помре» режисера Дона Коскареллі, у квітні відбулася прем'єра драми Адама Крістіана Кларка «Керолайн і Джекі», в якому Уестон виконав роль Джека. А наприкінці квітня Джонні постав перед глядачами в одному з лідируючих образів (Боббі) в драмі Стівена Еліота «Черрі». Влітку актор з'явився на екранах в головній ролі Ніла Хьюсмана у фільмі жахів «Під ліжком», знятого режисером Стівеном С. Міллером. А восени знявся в головній ролі разом з Джерардом Батлером в біографічній драмі режисерів Майкла Аптеда і Кертіса Хенсона «Підкорювачі хвиль». Роль у цій картині принесли Уестону популярність серед глядачів усього світу.

У 2013 році Джонні засвітився в драматичній стрічці англійського режисера Ротімі Рейнуотера «Солодкість», і в цей же час він знімався в інших картинах, які вийшли на екрани роком пізніше. У 2014 році Уестон поповнив свою біографію трьома новими ролями: в бойовику «Заручниця 3» Олів'є Мегатона, у комедії «Келлі і Кел» Джен Макгоун і фантастичному трилері «Контінуум» Діна Ізраелайта (при чому у двох останніх картинах Уестон став виконавцем головних ролей).

Шанувальники актора вже напевно встигли побачити його в пригодницькому трилері «Дивергент, глава 2: Інсургент» Роберта Швентке, який вийшов в прокат в березні 2015 року. На цей рік заплановано вихід ще декількох картин за участю Джонні, серед них драма Макса Джозефа «Ми твої друзі», фантастичний бойовик Лайама О'Доннелла «Скайлайн 2» і комедійна стрічка Хедлі Етана «Any Tom, Dick, or Harry».


ПостериІм’я:
14 жовтня 2019
Ваш коментар