Бен Вішоу


Ben Whishaw
Дата народження:
14 жовтня 1980

Рейтинг персони

9 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 7

Біографія

Англійський актор. 

Народився в Кліфтоні, Бендфордшир, Англія, Великобританія. 

Вчився в Королівській Академії драматичного мистецтва, яку закінчив навесні 2003 року. Починав свою акторську кар'єру в театрі "Bancroft Players Youth Theatre" at Hitchin's Queen Mother Theatre. 

В 1999 році ще до вступу до Академії, Бен дебютував у кіно роллю в фільмі "В липні 1916: Битва на Соммі", в тому ж році вийшла друга картна з його участю "Ескорт". 

В 2001 році знявся у фільмі "Мій Брат Том", за роль в якому отримав винагороду British Independent Film Award як "найбільш багатообіцяючий дебютант". 

Після закінчення Академії Бен знявся у фільмі режисера Роджера Мічела "Випробування коханням" (2004), екранізації романа Ієна Макьюена, а також у фільмі "Слоєний пиріг" (2004). 

Вест-ендський дебют Бена відбувся на сцені Національного театру (National Theatre) — він брав участь в спектаклі, поставленому по книзі Філіппа Пуллмана "Темні Початки", потім послідувала головна роль в так званій "молодіжній" постановці п'єси "Гамлет", режисера Тревора Нанна, на сцені театру "Old Vic". Критики оцінили по гідності його гру. І за цю роль він був номінований на винагороду British Independent Film Award як "кращий актор". 

В 2006 році на екрани вийшов фільм - "Парфюмер: Історія Вбивці" в якому Бен зіграв головну роль, а в 2007  він знявся у фільмі "Мене Тут Немає". 

Серед останніх робіт Бена участь в таких картинах як "Повернення в Брайдсхед" (2008), "Інтернешнл" (2009), "Яскрава зірка" (2009). 

У вільний від роботи час Бен любить подорожувати, захоплюється музикою, образотворчими мистецтвами, танцем. 

У нього є брат-близнюк Джеймс.Постери
Ім’я:
03 серпня 2021
Ваш коментар