Крістен Віґ


Kristen Wiig
Дата народження:
22 серпня 1973

Рейтинг персони

8.5 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 4

Біографія

 Американська актриса, продюсер і сценарист.

Крістен Керролл Уіг народилася 22 серпня 1973 року в Канандейгуа, штат Нью-Йорк, США. Крістен має в собі ірландські, норвезькі (тато), англійські і шотландські (мама) коріння. У 1996 майбутня актриса разом з батьками переїхала в Ланкастер, Пенсільванія, де і жила, поки не закінчила школу. Навчалася в університеті Арізони на факультеті мистецтва. До початку кар'єри в кінематографі працювала в сфері пластичної хірургії.

Акторська кар'єра Уіг почалася в 2000 році з короткометражки "Carnata". У 2003 році Кірстен встигла знятися в повнометражній картині "Я з нею". Після цього було безліч ролей в маловідомих стрічках або епізодична участь в посередніх проектах, як-от "Трішки вагітна", "В прольоті", "Парк культури і відпочинку". Якщо не враховувати озвучування мультфільмів "Як приручити дракона" і "Гидкий Я" в 2010 році, першою великою роботою в фільмографії Крістен стала комедія Грегга Мотолли 2011 року "Пол: Секретний матеріальчик", де Уіг зіграла одного з другорядних персонажів. У тому ж 2011 вона отримала номінацію на "Оскар" за "Кращий сценарій" до стрічки "Дівич-вечір у Вегасі", де актриса також зіграв і головну роль. Саме з цих картин почалася популярність американки. Через 2 роки (в 2013) Уіг зіграла в ще одному досить непоганому фільмі – "Неймовірне життя Уолтера Мітті". Після цього знову було багато прохідних картин. У тому ж 2013 вона взяла участь в озвучці сиквела стрічки "Гидкий Я". Рік по тому – озвучка сиквела "Як приручити дракона". Ще рік тому участь в непоганому фільмі "Марсіанин" з Меттом Деймоном у головній ролі.

2016 рік був дуже активний для актриси. Крім провальної картини "Мисливці за привидами", американка озвучувала персонажа мультфільму "Повний розковбас" і знімалась в стрічці "Бунтівники".Постери
Ім’я:
28 липня 2021
Ваш коментар