Майкл Кеннет Вільямс - біографія, фільмографія та фото Майкл Кеннет Вільямс - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Майкл Кеннет Вільямс


Персона - Майкл Кеннет Вільямс
Like
«Michael Kenneth Williams»
Дата народження:
22 листопада 1966

Біографія

Американський актор.

Майкл Кеннет Вільямс народився 22 листопада 1966 року в районі Бруклін, Нью-Йорк, США. Актор має багамське коріння, адже його мати родом зі столиці Багамських островів, міста Нассау. Батько ж – виходець з Південної Каліфорнії. Майкл ходив в школу George Westinghouse Career and Technical Education High School. Також пробував себе в нью-йоркському театрі National Black Theatre. Наступною сходинкою його кар'єри стала фармацевтична компанія. У 1989 році він вирішив спробувати себе в танцювальному мистецтві. Пізніше він взяв участь в музичному турі співачки Кім Сімс.

Перші ролі в кіно для Вільямса були в 1996 році. Дебютував він у картинах "MugShot" і "Куля".

З 2002 року Майкл почав зніматися у відомому серіалі "Прослушка", який приніс йому популярність.

Починаючи з 2007 року актор регулярно з'являється в непоганих картинах. Прикладом того є стрічки "Прощай, дитинко, прощай" (2007), "Неймовірний Халк" (2008), "Бруклінські поліцейські" і "Дорога" (2009).

У 2010 році в кар'єрі Вільямса з'явився ще один досить відомий серіал, який називається "Підпільна імперія". Тут він знову-таки не грає головних ролей, але з'являється в цілих 56 епізодах.

У 2013 році Майклу пощастило зіграти в оскароносній картині Стіва Маккуіна "12 років рабства".

2014 рік став дуже продуктивним в кар'єрі актора. Він взяв участь в таких проектах, як "Робокоп", "Судна ніч 2", "Убити гінця", "Вроджена вада", і "Гравець". В останньому Вільямс навіть зіграв одну з головних ролей.

За 2016 рік у кар'єрі Майкла було кілька невдалих проектів ("Три дев'ятки", "Мисливці за привидами") і міні-серіал "Одного разу вночі", де актор грав одну з провідних ролей.

14 грудня 2016 року відбулася прем'єр фільму "Кредо вбивці", де Майкл Вільямс зіграв одну з другорядних ролей.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:

Постери



Ім’я
25 серпня 2019
Ваш коментар