Ламбер Вільсон


Lambert Wilson
Дата народження:
03 серпня 1958

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Французький актор.

Ламбер Вільсон народився 3 серпня 1958 року в Неї-сюр-Сен, департамент О-де-Сен, Франція, в сім'ї фотомоделі Ніколь Вільсон й актора, режисера, а також директора Національного театру Шайо в Парижі Жоржа Вільсона. У Ламбера є старший брат. У 1978 році Вільсон став випускником Театральної школи Центрального коледжу мистецтва і дизайну імені Святого Мартіна, Лондон, де він вивчав театральне мистецтво, вокал і музику. Крім роботи в кіно, займається співом, а також грає в театрі (наприклад, була постановка в Королівському національному театрі Лондона).

Дебют актора в кінематографі відбувся в 1977 році з невеликої ролі у фільмі "Джулія". Уже через п'ять років йому пощастило зіграти в хорошій картині Клода Піното "Бум 2".

Наступних великих робіт Ламбера довелося чекати до 2003 року. Саме тоді в його фільмографії з'явилися такі стрічки, як "Матриця: Перезавантаження", "Матриця: Революція", "Лабіринти" й "У пастці часу".

2004 і 2005 роки стали не дуже вдалими для Вільсона. Якщо фільм "Сахара" 2005 року вийшов просто нормальним, то за свою роботу в картині "Жінка-кішка" 2004 року актор удостоївся номінації на "Золоту малину" за "Найгіршу чоловічу роль другого плану".

У 2006 році Ламбер отримав на Батьківщині орден Мистецтв і літератури другого офіцерського ступеня.

З 2008 по 2012 роки Вільсон взяв участь у створенні стрічок "Вавилон Н.Е." й "Ернест і Селестина: Пригоди мишки й ведмедя".
Постери
Ім’я:
24 січня 2021
Ваш коментар