Овен Вілсон


Owen Wilson
Дата народження:
18 листопада 1968

Рейтинг персони

8.3 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 4

Біографія

Американський актор.

Народився в Далласі, штат Техас, США. Повне ім'я - Оуен Каннінгем. Брати Оуена Уілсона - Люк і Ендрю відомі американські актори.

У студентські роки познайомився і подружився з майбутнім кінорежисером Уесом Андерсоном. У 1994 році разом з Уесом Андерсоном написав сценарій короткометражки "Бутилочна ракета", у якому знялися всі брати Уілсон. Дебютом у великому кіно стала роль Дігнана в повнометражній версії "Бутилочної ракети" (1996).

Оуен вирушає в Голлівуд, де його задіюють в типовому второплановому комічному амплуа в "Кабельнику" (The Cable Guy). Далі були ролі другого плану в таких фільмах як "Армагеддон" (Armageddon),  "Анаконда" (Anaconda), "Примара будинку на холмі" (The Haunting).

У 2000 році ім'я Оуена Уілсона, нарешті, замелькало на афішах крупним шрифтом. У 2000 році Уілсон знімається в  фільмах "Шанхайський полудень" (Shanghai Noon). У подальші два фільми Оуен потрапив не без участі Бена Стіллера – "Знайомство з батьками" (Meet the Parents) і "Зразковий самець" (Zoolander). А потім була "Сімейка Тененбаум" (The Royal Tenenbaums) Уеса Андерсона, до якої Оуен на пару з Уесом написав сценарій - за цей сценарій Оуен був номінований на "Оскар". Фільмів було дійсно багато, бойовик "У тилу ворога" (Behind Enemy Lines), "Обдурити всіх" (I Spy), "Шанхайські лицарі" (Shanghai Knights), "Забійна парочка: Старкі і Хатч" (Starsky & Hutch).

У 2005 році Оуен досягає своєї вершини, разом з Вінсом Воном запалюючи в комедії "Непрохані гості" (Wedding Crashers).

 Постери
Ім’я:
02 серпня 2021
Ваш коментар
Катя
Катя 08 вересня 2016 17:01
0
крутой
.
Блондинка
Блондинка 25 грудня 2010 17:02
0
Обажаю Его! Такой классный)))
.