Філіп Вінчестер


Philip Winchester
Дата народження:
24 березня 1981

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

 Американський актор.

Вінчестер народився в Белгрейде, штат Монтана, і там же закінчив середню школу в 1999 році. Після він жив і працював у Лондоні (рідній країні його матері), і закінчив Лондонську академію музики і драматичного мистецтва.

Вінчестер почав акторську кар'єру з невеликій ролі у фільмі 1998 року «Патріот», який був знятий в містах Бозмен і Енніс, штат Монтана. Після закінчення середньої школи він почав грати ролі в п'єсах, в тому числі виконавши роль Едмунда в постановці «Короля Ліра» з Єном Маккелленом виробництва Королівської шекспірівської компанії в 2007 році. У 2003 році він взяв участь в незалежному фільмі «Телефон», який був знятий в Брістолі і спродюсований Роберт Фінлео. У 2008 році Вінчестер отримав головну роль Робінзона Крузо в телесеріалі NBC «Крузо», а також виконав роль Аарона Менсона в міні-серіалі в двох частинах каналу Lifetime з Сарою Чок в головній ролі. Вінчестер з'явився у фільмах «Небезпечні сни» (головна роль) і Соломон Кейн (колишній член загону головного героя), а також в міні-серіалі каналу Syfy «Аліса в Країні чудес».

З 2010 по 2011 роки він грав роль Френка Стентона, нареченого Олівії Данем з паралельного всесвіту, в телесеріалі каналу Fox «Грань». У 2011 році він грав Леонтеса в телесеріалі Starz «Камелот». Його ім'я з'являється з перших п'яти сезонах телесеріалу «Удар», який виходив в ефір на телеканалі Sky1 в Великобританії і Cinemax в США. У центрі сюжету шоу знаходяться два агента Відділу 20, сержант Майкл Стоунбрідж (Вінчестер) і колишній офіцер американського спецпідрозділу Дельта Деміен Скотт (Салліван Степлтон). У 2015 році він зіграв провідну роль в телесеріалі NBC «Гравець», в якому також задіяні Уеслі Снайпс і Чаріті Вейкфілд.Постери
Ім’я:
23 липня 2021
Ваш коментар