Рей Вайз


Ray Wise
Дата народження:
20 серпня 1947

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Актор.

Місце народження: Акрон, Огайо, США.

Повне ім'я: Реймонд Герберт Уайз.

Мати актора має румунське коріння. Майбутня зірка телеекранів виросла в релігійній сім'ї, тому в дитинстві він відвідував Румунську Баптистську церкву в Акроні.

Знімаючись часто на телебаченні, іноді з'являючись і в досить великих проектах, перша слава до нього приходить разом з роллю в серіалі "Твін Пікс", де він зіграв батька Лори Палмер. Далі він так найчастіше і з'являється у фільмах з елементами чогось містичного, трилерах і детективах, а іноді й фантастиці. При цьому з віком, незважаючи на появи в не завжди якісному продукті тілі та кіно-екранів, він стає учасником багатьох успішних проектів, найчастіше саме багатосерійних. Наприклад серед таких герої в "Менталіст", "Божевільні", "Мислити як злочинець", "Як я зустрів вашу маму".

Іноді займається озвученням. Так, наприклад, він подарував голос повнометражному мультфільму студії DC "Супермен: Судний день" і президенту США у відеогрі "Command & Conquer: Red Alert 2". У актора є дружина Кас МакКлескі, на якій він одружений з 1978 року. Вона працює продюсером на телебаченні. У пари двоє дітей.

Ім’я:
16 січня 2021
Ваш коментар