Фінн Вулфгард - біографія, фільмографія та фото Фінн Вулфгард - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Фінн Вулфгард


Персона - Фінн Вулфгард
Like
«Finn Wolfhard»
Дата народження:
23 грудня 2002

Біографія

Канадський актор.

Вулфхард народився у Ванкувері; у нього французькі, німецькі та єврейські коріння. У нього є старший брат Нік. Станом на 2016 рік він навчається в Католицькій школі в Ванкувері.

Вулфхард отримав свою першу акторську роль на Крейгсліст. У 2014 році він дебютував на телебаченні в ролі Зорана в телесеріалі «100», а незабаром зіграв Джорді Пінскі в одному з епізодів телесеріалу «Надприродне».

У 2016 році завдяки ролі Майка Уилера в популярному серіалі Netflix «Дуже дивні справи» він отримав світову популярність. Він прослуховувався на роль за допомогою відео, будучи хворим і лежачи в ліжку. Роль принесла йому Премію Гільдії кіноакторів США за кращий акторський склад в драматичному серіалі, яку він розділив з іншими акторами серіалу.

Восени 2017 року відбулася прем'єра фільму жахів «Воно», в якому Вулфхард виконав роль Річі Тозіера. У 2019 на Netflix відбулася прем'єра мультсеріалу «Кармен Санден», в якому Вулфхард озвучив Гравця - друга і напарника головної героїні. Крім того Вулфхард з'явився в двох кліпах канадської панк-рок групи PUP в 2014 і 2016 роках.

Грає на гітарі і виступає в своїй групі Calpurnia


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
9.0 / 10 Голосів: 5

ПостериІм’я
17 вересня 2019
Ваш коментар