Увійти через
facebook google
 

Б.Д. Вонґ


Персона - Б.Д. Вонґ
Like
B.D. Wong
Дата народження:
24 жовтня 1960

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Бредлі Дерріл Вонг народився 24 жовтня 1960 року в Сан-Франциско, штат Каліфорнія, США, в родині керівника телефонної компанії Роберти Крістін і листоноші Вільяма Д. Вонга. У Бредлі є старший і молодший брати. Він ходив у школу Авраама Лінкольна в рідному місті. Вищу освіту Вонг отримував в Університеті штату Каліфорнія в Сан-Франциско. Багато в чому Бредлі відомий завдяки своїй кар'єрі на Бродвеї. У нього є безліч театральних нагород. Він – відкритий гей і борець за права ЛГБТ-меншин. У нього є син від сурогатної матері.

Дебют в кінематографі для Вонга відбувся в 1983 році з фільму "Без великої угоди", який йшов по ТБ.

Першою великою роллю актора стала робота в картині "Батько нареченої" 1991 року режисерства Чарльза Шайєра. У 1995 році він знявся в сіквелі "Батько нареченої 2".

В 1993 він взяв участь в стрічці Стівена Спілберга "Парк Юрського періоду".

Однією з найвідоміших ролей Бредлі став проект "Сім років у Тибеті" 1997 року від Жан-Жака Анно. Через рік Вонг взяв участь в озвучці мультфільму "Мулан".

Починаючи з 2001 року, актор зіграв у 230 епізодах серіалу "Закон і порядок: Спеціальний корпус".

2005 рік запам'ятався в кар'єрі Бредлі участю в картині Марка Форстера "Залишся".

У 2014 році Вонг виконав ролі другого плану в стрічках "Звичайне серце" і "Фокус".

Через рік актор зіграв у сіквелі "Світ Юрського періоду" і в декількох епізодах серіалу "Містер Робот". У 2016 році він продовжив брати участь в цьому шоу, а також став частиною серіалу "Готем".Ім’я:
16 жовтня 2019
Ваш коментар