Бонні Райт


Bonnie Wright
Дата народження:
17 лютого 1991

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Британська актриса Бонні Райт прославилася у відомій сазі про Гаррі Поттера, де виконала роль сестри Рона Візлі, приятеля головного героя. Народилася 17 лютого 1991 року в Лондоні в родині ювелірів. Мати (Шейла Тіг) і батько (Гаррі Райт) володіють великою британською компанією Wright & Teague. Також в сім'ї Райт виховувався старший брат актриси Льюїс. Після закінчення загальноосвітньої лондонської школи King Alfred продовжила навчання в Університеті Мистецтв у Лондоні, де пізнавала ази кінематографа. Крім кіно, дівчина захоплена різними видами мистецтв: володіє прекрасним голосом, грає на фортепіано і блокфлейте, займається африканськими танцями, балетом і модерном, малюванням і ліпленням з глини.

Під час навчання в інституті Райт паралельно була зайнята в зйомках, які в підсумку зробили її популярною. Кінодебют Бонні відбувся в першому фільмі про Гаррі Поттера «Гаррі Поттер і Філософський камінь» в 2001 році. Там актриса буквально промайнула в декількох епізодах. Але в подальших серіях саги її героїня Джіні Візлі займала все більше місце в сюжеті, а в наслідок зовсім вийшла з рангу другорядних. У 6-й серії історії «Гаррі Поттер і Принц-напівкровка» (2009) Джіні виривається в коло головних персонажів і стає коханою Гаррі. Серія історій про Гаррі Поттера не тільки принесли Бонні успіх і впізнаваність, але й подарували нові знайомства. Зараз Райт веде міцну дружбу з Еммою Уотсон, яка виконала одну з головних ролей у фільмі - Герміони Грейнджер. А також кілька років зустрічалася з Джеймі Кемпбеллом Бауером з яким разом знімалися в частині «Гаррі Поттер і Дари Смерті» (2010).

Крім відомої фантастичної саги, її можна побачити в телефільмі за мотивами роману Йохана Девіда Уїсс «Сім'я Робінзонів» (2002) режисера Чарльза Бісона, де актриса з'явилася в образі молодої Сари Робінзон. А в 2004-му зіграла молоду Агату Крісті у фільмі «Агата Крісті: Життя в образах». Після закінчення зйомок в «Гаррі Потера» продовжує успішно зніматися. У 2012 році знялася у фільмі «Географія нещасного серця», в 2013 році з'явилася в ролі Роуз в драмі Стівена Брауна «Море», зіграла у фантастичному трилері Джона Халдса «Філософи: Урок виживання» і драматичній стрічці Аарона і Біллі Шарфф «Перед сном» . Також голосом Бонні розмовляє принцеса Оз в пригодницькому анімаційному фільмі «Оз: Повернення в Смарагдове Місто» (2013).

У 2010 році Бонні Райт стала рекламним обличчям для нової продукції ювелірних прикрас компанії батьків для об'єднання Oxfam.Постери
Ім’я:
22 червня 2021
Ваш коментар