Шарлін Ї


Персона - Шарлін Ї
Like
Charlyne Yi
Дата народження:
04 січня 1986

Рейтинг персони

6 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

 Американська актриса, музикант, художник, письменник.

Шарлін народилася в Лос-Анджелесі, Каліфорнія. По материнській лінії її предками були філіппінці і іспанці, по батьківській - корейці, ірландці, німці, французи і американські індіанці. Навчалася в університеті Каліфорнії, Ріверсайд, потім стала займатися вільною творчістю.

Шарлін І почала творчу діяльність в місті Фонтана, Каліфорнія. Потім вона виступала з шоу в Лос-Анджелесі, в театрі Стіва Аллена і в Upright Citizens Brigade Theatre. У 2005 і 2006 роках Шарлін бере участь в Нью-Йоркському Комедійному фестивалі, а в 2007 - в організованому HBO фестивалі U.S. Comedy Arts Festival в Аспені, Колорадо. Дебютним фільмом стала картина, випущена Джаддом Апатоу 1 червня 2007 року - «Трішки вагітна». У 2008 році Шарлін бере участь в організованому Джаддом комедійному шоу в Монреалі.

У 2009 році вийшов «гібридний документальний» фільм «Паперове серце», в якому Шарлін виступила в ролі виконавчого продюсера, а також написала сценарій, крім того, зіграла «одну з версій самої себе» разом з Майклом Сера. Шарлін була обрана журналом Venus Zine «25 до 25» жінок в 2009 році. Актриса з'являлася в «Камеді Сентрал» з Деметри Мартіном в якості запрошеного гостя, виступала з Мартіном дуетом, однак ці епізоди в подальшому були вирізані з ефіру.

З 2011 по 2012 рік брала участь в зйомках восьмого сезону серіалу «Доктор Хаус», де грала дочка мігрантів з Кореї та Філіппін, у якій проблеми з контролем гніву.Ім’я:
07 грудня 2019
Ваш коментар