Богдан Юсипчук


Дата народження:
05 липня 1988

Рейтинг персони

9.1 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 16

Біографія

Актор.

Місце народження: Київ, Україна.

Батьки у майбутнього артиста художники, що відбилося і на ньому самому. У дитинстві він особливо не замислювався над кар'єрою актора як про майбутню професію. У школі ходив у музичну школу і в спортивну на вільну і греко-римську боротьбу, в якій у підсумку стає кандидатом у майстри спорту. Закінчивши школу без диплома повної вищої освіти, вступає у Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва, який успішно закінчує з червоним дипломом у руках. В цей же час вирішує спробувати себе в акторстві і надходить в Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого на факультет акторської майстерності, який закінчує в 2013 році.

Ще під час навчання актор з'являється в телевізійних серіалах і фільмах, серед яких "Практична магія", "Повернення Мухтара". Вже в 2011 році виконує одну з ключових ролей у фільмі жахів "Синевір 3D", яка стала для нього першою великою. Після ж його запрошують ще в одну подібну стрічку під назвою "Тіні незабутих предків", яка виходить у широкий прокат на території України в листопаді 2013 року.

У вільний час любить кататися на лижах, непогано фехтує, не закидає свої заняття спортом.Постери
Ім’я:
20 червня 2021
Ваш коментар
Гость
Гость 18 жовтня 2016 14:14
0
Полная бездарность... И как человек он плохой - высокомерный... Смотрит на всех из высока... А сам при этом полный "0" без палочки!
.
Гость
Гость 16 листопада 2013 15:35
0
очень запоминающийся актер. Хороших ролей и удачи в нелегкой актерской прфессии!
.