Богдан Юсипчук

Увійти через
Реєстрація
 
фильм Власть

Богдан Юсипчук
 
Богдан Юсипчук (Богдан Юсипчук)
Дата народження: 05 липня 1988 1988-07-05
Біографія
 

Актор.

Місце народження: Київ, Україна.

Батьки у майбутнього артиста художники, що відбилося і на ньому самому. У дитинстві він особливо не замислювався над кар'єрою актора як про майбутню професію. У школі ходив у музичну школу і в спортивну на вільну і греко-римську боротьбу, в якій у підсумку стає кандидатом у майстри спорту. Закінчивши школу без диплома повної вищої освіти, вступає у Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва, який успішно закінчує з червоним дипломом у руках. В цей же час вирішує спробувати себе в акторстві і надходить в Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого на факультет акторської майстерності, який закінчує в 2013 році.

Ще під час навчання актор з'являється в телевізійних серіалах і фільмах, серед яких "Практична магія", "Повернення Мухтара". Вже в 2011 році виконує одну з ключових ролей у фільмі жахів "Синевір 3D", яка стала для нього першою великою. Після ж його запрошують ще в одну подібну стрічку під назвою "Тіні незабутих предків", яка виходить у широкий прокат на території України в листопаді 2013 року.

У вільний час любить кататися на лижах, непогано фехтує, не закидає свої заняття спортом.

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
9.1 / 10 Голосів: 10
Постери
 
Коментарі
 
Ім’я
18 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гость
Гость 18 жовтня 2016 14:14
Полная бездарность... И как человек он плохой - высокомерный... Смотрит на всех из высока... А сам при этом полный "0" без палочки!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 16 листопада 2013 15:35
очень запоминающийся актер. Хороших ролей и удачи в нелегкой актерской прфессии!
Рейтинг повідомлення: 0
 fk tw