Анастасія Заворотнюк


Анастасия Заворотнюк
Дата народження:
03 квітня 1971

Рейтинг персони

6.3 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 8

Біографія

Російська актриса. 

Анастасія Заворотнюк народилася в сім'ї народної артистки, актриси Астраханського ТЮЗу, Валентини Борисівни і телережисера Юрія Андрійовича. Закінчивши школу Настя поступила і в школу-студію МХАТ, і в "Щуку", і в ДІТІС, але у результаті вибрала МХАТ, курс Авангарда Миколайовича Леонтьєва (який успішно закінчила в 1993 році). 

У 1991 році Настя знялася в своєму першому фільмі "Машенька", в головній ролі за мотивами книги Набокова (режисер Тамара Павлюченко), а через два роки зіграла роль бродвейської путани Лізки в авантюрній комедії Аркадія Сиренко "Відважна парочка". На третьому курсі, Настю запросили в спектакль Олександра Маріна "Дон Жуан". А на четвертому курсі Володимир Машков запросив Настю в "Табакерку". У театрі-студії Настя пропрацювала 10 років. І за цей час встигла зіграти в трьох десятках спектаклів. 

На серіал "Моя прекрасна няня" Настя потрапила абсолютно випадково. В той час, коли їй подзвонили і запросили на проби, вона відпочивала в Анапі з дітьми. Вона зразу ж, не замислюючись, відправилася до Москви, хоча до цього її не затвердили в серіал "Бідна Настя". Про кастинг вона нічого не знала, ні про те, що він триває вже рік, ні про те, що на роль няні Віки пробувалися вже 1,5 тисячі чоловік. Серіал абсолютно змінив життя Насті. Вона стала знаменитою, пішла з театру-студії Табакова. Успіх "Моєї прекрасної няні" привів до того, що актрису стали запрошувати вести різні популярні шоу. У 2005 році Анастасія ведучою "Хороших Пісень", які проходілі в Києві. Атмосферу свята вони створювали в залі разом з Олександром Цекало. Деякий час Настя вела в Києві ще одну передачу, але вже на радіостанції "Доросле радіо". Передача називалася "Радіоняня". Там Заворотнюк давала всілякі поради: по народній медицині, по вибору талісманів, імен і.т.д.

18 листопада, 2005 року Насті вручили премію ТЕФІ, в номінації "За кращу жіночу роль у фільмі/серіалі". Так була відмічена її робота в серіалі "Моя прекрасна няня". 

Напевно кожна актриса мріє бути відомою не завдяки серіалам, а швидше участю в повнометражних картинах. У 2007 році Анастасію запросили зіграти головну роль у фільмі Вадима Шмельова "Код апокаліпсису". У тому ж 2007 року на екрани країни вийшла картина режисера Олексія Зернова "Шекспірові і не снилося".
Ім’я:
24 липня 2021
Ваш коментар
Гость
Гость 13 жовтня 2014 15:04
0
Анастасия вы одна из самых красивых актрис российского кинематографа.
.
Гость
Гость 27 квітня 2014 14:28
0
Очень красивая актриса  "моя прекрасная няня","охота на гауляйтера","все к лучшему" совершенно разноплановые работы и во всех Анастасия талантлива и прекрасна.
.
Гость
Гость 12 квітня 2014 13:45
0
Красивая талантливая актриса.Желаю удачи и ....
.
Гость
Гость 08 квітня 2012 16:04
0
Гість 14.06.2011 15:17:13
вона супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Я  недавно для себя открыла актрису А Заворотнюк очень талантливая красивая больше фильмов с её участием
.
Гість
Гість 14 червня 2011 12:17
0
вона супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!
.