Ребекка Злотовські


Rebecca Zlotowski
Дата народження:
21 квітня 1980

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Ребекка Злотовскі - французька сценаристка, режисер і актриса, відома глядачам як автор фільмів «Прекрасна заноза» і «Гранд Централ. Любов на атоми».

Ребекка з'явилася на світ в Парижі, 21 квітня 1980 року. Вищу освіту Злотовскі отримала в престижній французькій кіношколі «Femis» на відділенні драматургії. Перші кроки в кінематографі вона зробила в якості сценариста, написавши кілька сценаріїв для короткометражних стрічок у другій половині першого десятиліття 2000-х, серед них фільм режисера Мартін Ріт «Les garçons» (2006), «В строю» (2006) Сіпріен Віаль, «Dans l'oeil» (2007) Тедді Луссі-Модесте і комедія «Дерьмовий план» Олів'є Ніклоса (2009).

Режисерський дебют Злотовскі відбувся 14 травня 2010 року, коли в програмі «The International Critics 'Week» на Каннському кінофестивалі вперше була продемонстрована повнометражна драма Ребекки «Прекрасна заноза». Фільм був створений за власним сценарієм Злотовскі у співавторстві з Марсія Романо і Гаелль Масі. А головну роль виконала французька актриса Леа Сейду. Незважаючи на те, що стрічка не справила грандіозного комерційного фурору, «Прекрасна заноза» отримала приз Луї Деллюка, а Леа Сейду була номінована на премію «Сезар» як найбільш багатообіцяюча виконавиця жіночої ролі.

У 2011 році Ребекка працювала над сценарієм драми Тедді Луссі-Модесте «Джиммі Рівье», в якій також виконала одну з невеликих ролей.

У травні 2013 року Злотовскі представила свій новий фільм - мелодраму «Гранд Централ. Любов на атоми», прем'єра якої відбулася на Каннському кінофестивалі у рамках програми «Особливий погляд». Фільм про життя Гарі Манда (актор - Тахар Рахім), що працює на атомній електростанції, і його любові до Тоні Кароль (у виконанні Леа Сейду) припала до смаку професійним критикам, які присудили фільму безліч призів і номінацій. У Каннах картина отримала приз «Francois Chalais», спеціальний приз журі та нагороду в номінації «Краща актриса» на фестивалі «Люм'єр» в 2014 році, а також номінації на «Сезар», «Маггріт» і «Globes de Cristal Awards».

У тому ж році Злотовскі трудилася над сценарієм драми Яна Гонсалеса «Зустрічі після півночі», яка вийшла на екрани в травні 2013 року.

У 2014 році Ребеці Злотовскі був присуджений французький Орден мистецтв і літератури, а також вона постала в журі програми «International Critics 'Week» на фестивалі в Каннах в 2014 році і виступила в якості глави журі на врученні «Sony CineAlta Discovery Prize».
Ім’я:
28 липня 2021
Ваш коментар