Кріс Зілка


Chris Zylka
Дата народження:
09 травня 1985

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Американський актор і модель, відомий за трилогією MTV «Вже можна. Але дуже страшно! », А також ролями в серіалах« Таємний коло »,« 10 причин моєї ненависті »і« Соціопат ».

Кріс Сеттлмайр народився в місті Уоррен в штаті Огайо. Взяв дівоче прізвище матері Зілка в якості творчого псевдоніма. Серед інших, його предки - росіяни і українці. Навчався в Університеті Толідо. Працював моделлю для «Calvin Klein» та «Diesel».

Кар'єра Кріса почалася в 2008 з гостьового появи в серіалі «90210: Нове покоління» в ролі Джейсона, колишнього коханого Енні Уїлсон. Потім Кріс отримав роль в декількох епізодах серіалу «Всі ненавидять Кріса», а також з'явився в епізодах серіалів «Ханна Монтана», «Місто хижачок» і «Зік і Лютер». Потім актор знявся в ролі Джуоі Доннера в серіалі «10 причин моєї ненависті». Тоді ж були ролі в повнометражних фільмах - телевізійної хоророр-картині «Вже можна. Але дуже страшно! »Каналу MTV і незалежному проекті« Мій сексуальний список ». Рік по тому Зілка знявся в «Вже можна. Але дуже страшно! 2 », а потім в гучній картині« Ба-бах »Грегга Аракі.

У 2011 році Зілка знявся в двох фільмах жахів про напади тварин - «Щелепи 3D» і «Піраньї 3DD». У 2012 році зіграв Флеша Томпсона в блокбастері «Нова Людина-павук». З 2011 по 2012 знімався в містичної молодіжної драмі «Таємне коло» в ролі відьми Джейка. У 2012 році отримав роль у другому сезоні серіалу «Американська історія жахів», але в підсумку не зміг знятися в ролі. У тому ж році виходить третя частина «Вже можна. Але дуже страшно! 3 ». У 2013 знову з'явився в епізоді серіалу «90210: Нове покоління» в гостьовій ролі і серіалі «Соціопат» в ролі Тайлера Льюїса. В даний момент знімається в серіалі «Залишені» в ролі Тома Гарві.
Ім’я:
23 червня 2021
Ваш коментар