yaryna_havryliuk написал(а) рецензии


Не найгірша з можливих кіноадаптацій. Рецензия на фильм Черный ворон

Прихильники роману Василя Шкляра давно мріяли побачити втілення «Чорного ворона» на екрані, але мрія їх здійснилась тільки через десять років. Оглядаючись на історію українського кінематографу, можна з впевненістю сказати, що відтермінування пішло на користь екранізації, адже за цей час вітчизняне кіно добряче розвинулось. Можливо, для досягнення кращого результату варто було зачекати ще десять років, сподіваючись, що за цей час режисери натренуються на інших фільмах, і «Чорний ворон» не стане експериментом. Тільки-от віра в те, що досвід врятує українське кіно, гасне з кожною другою прем’єрою. 

07 декабря 2019  2260

Гірка істина. Рецензия на фильм Цена правды

«Ціна правди» Аґнєшки Голланд – це гнітюче, незручне й болюче кіно. Його не захочеться дивитися на дозвіллі, його не хочеться дивитися взагалі, але варто бачити кожному. Воно запалює бунтарський дух і водночас обеззброює страхом перед жахливою реальністю. Не страшно, якщо після перегляду закортить сховатись від яскравого світла кінотеатру, щоб ніхто не побач ваших сліз. Це означатиме, що історія Ґарета Джонса знайшла гідне втілення в кінематографі, що не може не тішити, бо ж він, як ніхто, на це заслужив. 

01 декабря 2019  2541

Гідно й казково! Рецензия на фильм Ледяное сердце II

Деякі критики уже встигли охрестити сиквел «милим, але зовсім не обов'язковим продовженням». І з ними можна було б погодитись, але очі дітлахів, котрі вишикувались в чергу перед залом задовго до початку сеансу, говорять про протилежне. Для них «Крижане серце 2» було очікуваним, неминучим і, звичайно ж, обов'язковим мультфільмом.

24 ноября 2019  1994

Ford проти Ferrari Рецензия на фильм Аутсайдеры

Фільми про гонки володіють однією дивовижною властивістю. Вони переносять глядача із залу кінотеатру за кермо спортивної машини, розжарюючи його нерви, немов шини автомобіля, а тіло змушують потіти і рухатися в різні боки при кожному ризикованому повороті. Останньою стрічкою, що викликала подібний ефект, була спортивна драма Рона Говарда «Гонка» (2013), але, здається, у неї з'явився гідний конкурент.

18 ноября 2019  1996

Шлях додому. Рецензия на фильм Домой

Шлях додому... Про нього мріяли сотні тисяч депортованих кримських татар, про нього співала Джамала, про нього зняв фільм Наріман Алієв. І якщо ви один із тих, для кого «рідна земля» не просто словосполучення, тоді ця сумна, відверта і неймовірно красива стрічка обов’язково зачепить у вашій душі потрібні струни.

30 октября 2019  1948

Сумно і непривітно тепер в нашій Тухольщині… Рецензия на фильм Захар Беркут

Українське кіно оживає, літературна класика набуває сучасного значення, і тому вітчизняному кінематографу, як і «Захару Беркуту», можна пробачити деякі недоліки. Бо не всім дано з першого разу зняти «Список Шиндлера», особливо після кількох десятиліть повної деградації.

14 октября 2019  6301

Народе мій, до тебе я ще верну. Рецензия на фильм Запрещённый

Біографічну стрічку про Василя Стуса, яка стала скандальною задовго до свого виходу на екрани, нещадно лають усі критики. Та чи заслуговує "Заборонений" такої нищівної критики?

11 сентября 2019  2852

Чудово! Рецензия на фильм Дамбо

В наш час, коли поряд з усіма можливими видами розваг існують цирки з дресированими тваринами, «Дамбо» - це найкраща історія, яку варто було нагадати світові.

12 апреля 2019  727

Женский взгляд. Рецензия на фильм Мария – королева Шотландии

Жаль, что для реабилитации Марии Стюарт пришлось откинуть настоящую сущность, вложив в её уста слова, которые она никогда не говорила, и показав её такой, какой она никогда не была. Персона шотландской королевы заслуживает справедливого толкования и понимания, которое будет основываться на её настоящих поступках.

24 января 2019  782

Оновлена версія старого. Рецензия на фильм Я, Ты, Он, Она

«Я, ти, він, вона» - це одинадцяте повнометражне творіння Зеленського і його команди, після якого творцям хочеться побажати лише одного: хлопці, дозвольте трішки від вас відпочити.

03 января 2019  1531

Сергій + Леся? Чи + Діана? Рецензия на фильм Секс и ничего личного

«Секс і нічого особистого» - це милий, романтичний і кумедний фільм, який до того ж красиво звучить. І так, він головний серед українських прем'єр грудня.

30 декабря 2018  2251

Ще один подарунок від Горова. Рецензия на фильм Приключения S Николая

Все позитивне, що доросла людина може отримати від "Пригод Миколая", - це атмосфера. Діти ж, швидше за все, проведуть півтори години часу з задоволенням.

18 декабря 2018  1293

А пафоса-то. Рецензия на фильм Король Данило

Не успели лица украинских зрителей высохнуть от слез, пролитых из-за неоправдавшегося Олексы Довбуша, как на конвейере подъехало следующее разочарование – исторический боевик «Король Данило».

10 декабря 2018  1020

Неочікуваний DZIDZIO Рецензия на фильм DZIDZIO Первый раз

«DZIDZIO Перший раз» - це ідеальний варіант для любовного побачення в кінотеатрі або ж затишного вечірнього перегляду вдома. Цей фільм не змусить вас реготати до болю в боці, але точно розсмішить і залишить після себе приємне враження.

29 октября 2018  2027

Коли постер говорить сам за себе. Рецензия на фильм Позывной "Бандерас"

Рецензія на фільм "Позивний Бандерас"

10 октября 2018  1077

Сенс у рекламі. Рецензия на фильм Сумасшедшая свадьба

Найкраща комедія року?

09 октября 2018  1429

Melancolie, dulce melodie. Рецензия на фильм Тайный дневник Симона Петлюры

Незважаючи на мінуси, "Таємний щоденник Симона Петлюри» - це якісне і, як ніколи раніше, актуальне кіно. Це нагадування про минулі помилки і застереження до майбутніх, це життєвий шлях важливої людини і відновлена справедливість. Дивіться і оцінюйте.

10 сентября 2018  691

Уже бачили. Рецензия на фильм Во власти стихии

Людина й океан - скільки існує історій про незаплановане зіткнення цієї в усьому нерівної пари. У подібних сутичках, здавалося б, переможець давно визначений, але трапляється часом, що й людина бере верх над стихією, проявляючи невимовну силу волі, розум, спритність і до банальності просте бажання - жити.

11 июля 2018  574

Приятная неожиданность. Рецензия на фильм Лето

Ничтожно малое количество людей верило в то, что из нового проекта Кирилла Серебренникова выйдет что-нибудь стоящее. Тем больший сейчас и триумф фильма, что, несмотря на массу препятствий, а под конец еще и полное отсутствие режиссера, все-таки вышел в свет, достойно и гордо стряхивая с себя непрерывающиеся потоки грязи.

02 июля 2018  435

Як чернівецький бізнесмен кіно знімав. Рецензия на фильм Легенда Карпат

Коли пронісся перший слух про зйомки телевізійного серіалу з Валерієм Харчишиним та Марічкою Яремчук в головних ролях, в серцях багатьох українців зажевріла надія на те, що історія знаменитого ватажка опришків нарешті буде гідно екранізована, та результатом довгоочікуваного виходу «Легенди Карпат» на екрани стали напівпорожні зали та провал в українському прокаті.

25 июня 2018  1862