WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

В українському прокаті з 11 жовтня чотири картини, представники основних жанрів - романтична комедія, драма, жахи і анімація.

«Любов з акцентом» - кіноальманах з п'яти історій про любов, дія якого розгортається в Грузії. Парочка закоханих, що тікає з Сочі до Батумі, колишній вчитель музики, екскурсовод, естонка, яка прагне завести родину щонайшвидше, майже розведений російський режисер - всі вони мріють про любов, а якщо й ні, то все одно знаходять її.

Головні ролі в картині виконали Анна та Надія Міхалкови, Артур Смольянінов, Микита Єфремов, Світлана Бондарчук та інші. Постановником фільму виступив Резо Гігінеішвілі, який раніше створив популярну «Жару». Як стверджує сам режисер, спочатку для «Любові» було знято сім історій, але в справжню версію увійшло тільки п'ять. Ще дві історії режисер і продюсери вирішили зробити окремим фільмом під назвою «Як діти». Картину, за участю Інни Чурикової та Олега Басілашвілі, планують випустити наступного літа.

Loading the player ...

«Порочна пристрасть» - возз'єднання тандему Річарда Гіра і Сьюзан Сарандон, яких до цього разом можна було побачити в мелодрамі «Давайте потанцюємо». Драма з елементами трилера розповість про відомого бізнесмена, що звик робити гроші з повітря. Герой відчуває, що незабаром ситуація зміниться не на його користь і намагається продати свою компанію, попутно замітаючи сліди своїх махінацій. Однак недурний детектив у виконанні Тіма Рота постарається не тільки виявити ці махінації, але і довести причетність героя до смерті його коханки.

Loading the player ...

«Будинок в кінці вулиці» - фільм жахів за участю зірки «Зимової кістки» і «Голодних ігор» Дженніфер Лоуренс. Цікаво, що актриса встигає робити динамічну кар'єру не лише в глядацькому кіно, але і в фестивальному. Наприклад, картина «Збірник промінчиків надії» («Мій хлопець - псих») за участю актриси і Бредлі Купера завоювала головний приз Міжнародного кінофестивалю в Торонто.

Повертаючись до «Дому», варто відзначити, що фільм став лідером американського бокс-офісу вже на першому тижні свого прокату. Фільм розповість про матір і дочку, яким «пощастило», переїхавши в нове містечко, оселитися по сусідству з загадковим будинком. Як виявилося, нещодавно в ньому була жахливо вбита подружня пара, син якої все частіше заходить в гості до нових сусідів ...

Loading the player ...

«Аеротачки» - явна анімаційна спроба завоювати глядачів «Тачок» новим видом транспорту, що розмовляє. Більш вдумливий і драматичний мультфільм розповість про літак Тінні, який після трагічних подій проміняв рідну пожежну команду на незавидну долю шахтаря. Але після пожежі на шахті Тінні повертається в команду, розуміючи, що його справжня задача - захищати рідне містечко. 

Loading the player ...
Катя Зиновьева 10 жовтня 2012Ім’я:
04 березня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого)

Ліам Нісон, історія Девіда Боуї та інші новинки прокату.

10 лютого 2021 0 1524
Євродонбас Євродонбас

Режисер Корній Грицюк та продюсерка Анна Паленчук розпочали роботу над документальним фільмом про європейську історію Сходу України

16 лютого 2021 0 1084
Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого)

Бенедикт Камбербетч, Розамунд Пайк, Мадс Міккельсен та інші зірки в новинки прокату.

19 лютого 2021 0 972
Що в кіно? Прем'єри тижня (25 лютого-3 березня) Що в кіно? Прем'єри тижня (25 лютого-3 березня)

«Скажене весілля 3» та інші прем'єри тижня.

24 лютого 2021 0 732
Ласкаво просимо в Берлін! Ласкаво просимо в Берлін!

На Український Національний Стенд Європейського кіноринку

22 лютого 2021 0 696