WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

Всього дві прем'єри з 15 листопада будуть вражати уяву українських глядачів - довгоочікувана заключна частина саги «Сутінки» і свіжий фільм жахів, позитивно сприйнятий західними критиками.

«Сутінки. Сага. Світанок: Частина друга» - останній кінотом історії кохання вампіра Едварда і його подруги-людини Белли. Наскільки можуть пам'ятати глядачі, творці закінчили попередню частину інтригуючою сценою перетворення Белли у вампіра. Зараз же героїні доведеться битися за новознайдене щастя - сім'ю. На шиї у новоспеченої вампірши виявиться не тільки сімейство її чоловіка, але і дитина, зростаюча не по днях, а по годинах. У заключній частині ми побачимо фінальну битву Калленів з древнім вампірським родом Волтурі, бажаючим знищити дивну дочку Белли і Едварда.

Варто відзначити, що «Сутінки» пройшли досить-таки епічний шлях від книжкових сторінок до екрану, що розтягнувся на зміну режисерів з практично кожною частиною, стабільно хороші касові збори і підвищений інтерес до життя виконавців головних ролей франшизи. «Сутінки» вплинули і на збори інших фільмів, в яких «світилися» зірки саги Роберт Паттінсон і Крістен Стюарт - «На дорозі», «Космополіс», «Милий друг», «Білосніжка і мисливець» та інші. По закінченню саги студія Lionsgate не зав'язує з жанром молодіжного мелодраматичного фентезі - тепер восени замість «Сутінків» студія буде презентувати франшизу «Голодні ігри». Яку напевно чекає не менший успіх. А фанатам Стефані Майерс рано розслаблятися - по завершенню «Сутінків» їх чекає екранізація ще одного роману письменниці «Гостя». Прем'єра картини запланована на березень 2013 року.

Loading the player ...

«Сіністер» - фільм жахів від режисера Скотта Дерріксона, який раніше створив досить моторошну картину про одержимість і екзорцизм «Шість демонів Емілі Роуз». Головну історію в новій картині виконав Ітан Хоук. Сюжет в кращих традиціях хоррора розгорнеться в моторошному загадковому будинку, попередні мешканці якого були вбиті. Тепер в його стінах поселився автор детективів зі своєю родиною. Саме письменник знаходить відеозаписи, які повинні дати відповіді на багато питань. Однак саме переглядом записів він прирікає себе і свою сім'ю на долю попередніх мешканців.

Західні критики були переважно благодушні у своїх відгуках на «Сіністер», називаючи фільм «базисним представником жанру жахів з в загальних рисах передбачуваним сюжетом зі свіжим підходом». 

Loading the player ...
Катя Зиновьева 14 листопада 2012
Like

Ім’я:
24 лютого 2020
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (30 січня-5 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (30 січня-5 лютого)

Два номінанти на Оскар і інші новинки прокату.

30 січня 2020 0 2452
Мотоцикли, ірландці і Земля Мотоцикли, ірландці і Земля

У київському Довженко-центрі в рамках Envision Sound-3 пройшли покази трьох фільмів в живому музичному супроводі.

27 січня 2020 0 846
Незалежне кіно для незалежних людей Незалежне кіно для незалежних людей

Що дивитись на ювілейному Фестивалі американського кіно «Незалежність» з 6 лютого

31 січня 2020 0 771
Нед Келлі, Оскар Шиндлер та Пі Нед Келлі, Оскар Шиндлер та Пі

Що їх об’єднує?

20 лютого 2020 0 663
Що в кіно? Прем'єри тижня (13-19 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (13-19 лютого)

Володар Оскара, українська комедія, їжак Соник і інші новинки прокату.

13 лютого 2020 0 584