WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

"Дівчина з Данії"

Режисер: Том Хупер
1920-і, Копенгаген. Ілюстратор і художник Герда Вегенер (Алісія Вікандер) просить свого чоловіка Ейнара (Едді Редмейн) попозувати в якості жіночої моделі. Портрети набувають популярності, і Герда продовжує писати картини зі своїм чоловіком в якості жінки. Ейнару подобається власна жіноча зовнішність, і він починає жити під ім'ям Лілі Ельбке. Згодом Ельбе стає першим людиною, що пройшла хірургічну корекцію статі.
Рейтинг IMDB: 6,7
Rotten Tomatoes: 72%
Точка зору: "Едді Редмейн в черговий раз ховає свою власну особистість, перетворюючись на абсолютно іншу людину - як фізично, так і емоційно", Кірк Ханікатт, Hollywood Reporter.
Рекомендації: тим, хто хоче бути підготовлений до церемонії вручення Оскара.
Нагороди: Блакитний лев (Венеціанський кінофестиваль, 2015).
Номінації: Золотий лев (Венеціанський кінофестиваль, 2015), Краща чоловіча роль, Краща жіноча роль другого плану (Премія Гільдії акторів, 2016), Краща чоловіча роль (драма), Краща жіноча роль (драма), Кращий саундтрек (Золотий глобус, 2016), Краща чоловіча роль, Краща жіноча роль другого плану, Кращі костюми, Краща робота художника-постановника (Оскар, 2016)
Рецензії: Ксеркс (6), smaga (9)
Loading the player ...
Історія, заснована на непростому житті матері-одиначки (Дженніфер Лоуренс) в Лонг-Айленді, яка стала одним з найуспішніших підприємців країни.
Рейтинг IMDB: 6,7
Rotten Tomatoes: 61%
Точка зору: "Швабра, яку придумала Джой, чудова, а от фільм Рассела - не дуже", Джастін Ченг, Variety.
Рекомендації: тим, хто хоче бути підготовлений до церемонії вручення Оскара - 2.
Нагороди: Краща жіноча роль (комедія або мюзикл) (Золотий глобус, 2016)
Номінації: Кращий фільм (комедія або мюзикл) (Золотий глобус, 2016), Краща жіноча роль (Оскар, 2 016)
Loading the player ...
Перша хвиля залишила за собою імлу. Від другої встигли втекти тільки самі везучі. Але навряд чи можна назвати везучими тих, хто вцілів після третьої. А четверта хвиля стерла всі людські закони, натомість ж встановила свій, один-єдиний: хочеш жити - не вір нікому. І ось вже накочує п'ятий хвиля...
Рейтинг IMDB: 5,8
Rotten Tomatoes: 29%
Точка зору: "Чергова відважна дівчинка-тінейджер хоче врятувати світ, розриваючись між почуттями до двох сильних, але сентиментальних хлопців", Гаррі Уінсдор, Hollywood Reporter.
Рекомендації: фанатам молодіжної фантастики в будь-яких її проявах.
Loading the player ...
Микита (Данила Козловський) і Афіна (Єлизавета Боярська) - ідеальна пара. Як палички Твікс. Як Бред Пітт і Анджеліна Джолі. Але... тільки на думку Микити. Раптово Афіна повідомляє, що йде від нього. Причому - до 40-річного стоматолога. Микита не згоден з таким поворотом долі і обіцяє Афіні, що поверне її за тиждень. Що готовий зробити відчайдушний стендапер, щоб повернути своє кохання?
Точка зору: "У фільмі панує та безцінна сімейна і домашня атмосфера, яка диявольськи рідкісна і без якої до ромкому не можна підступатися на гарматний постріл", Антон Долін, Афіша.
Рекомендації: тим, кого вабить вивіска "перший російський вдалий ромком".
Loading the player ...
Режисер: Ден Мазер
Джейсон (Зак Ефрон), поступливий правильний хлопець, напередодні весілля вляпується в розважальну поїздку до моря зі своїм дідом (Роберт Де Ніро), відставним військовим з легкою вдачею, бурхливою фантазією і цілком певними потребами. І, схоже, канікули з дідом змінять життя Джейсона назавжди.
Рейтинг IMDB: 6,6
Рекомендації: любителям туалетного гумору і тим, кому не соромно дивитися на Де Ніро в такій обстановці.
Loading the player ...
Режисери: Хосе Корбачо, Хуан Крус
Напередодні нового року пасажирський поїзд терпить аварію і застряє на пустинній ділянці. Час невблаганно рухається до півночі, а допомоги все немає. Пасажири втрачають останню надію зустріти свято в колі своїх близьких. Зневіра змінюється відчаєм і підозрілістю. Всім починає здаватися, що один з мандрівників - небезпечний злочинець, що виношує кошмарні плани...

Рейтинг IMDB: 4,8
Рекомендації: тим, хто віддає перевагу європейському гумору над американським.
Loading the player ...
ЮШ 21 січня 2016Ім’я:
22 квітня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 13 – 23 квітня

25 березня 2021 0 2921
Весна все ж буде Весна все ж буде

Фестиваль «Французька весна в Україні – 2021» оголошує кінопрограму

31 березня 2021 0 2057
Всесвіт води в Таїланді Всесвіт води в Таїланді

Sony Pictures Entertainment та Amazan Falls відкриють перший тематичний парк розваг «Columbia Pictures’ Aquaverse» у Таїланді

08 квітня 2021 0 1364
Злети і падіння Netflix'а Злети і падіння Netflix'а

Про перспективи стрімінга

21 квітня 2021 0 130