WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

"Стартрек: за межами Всесвіту"

Режисер: Джастін Лін

Екіпаж зоряного корабля "Ентерпрайз" на чолі з капітаном Джеймсом Т. Кірком (Кріс Пайн) був атакований могутньою і небезпечною хвилею невідомих прибульців, які знищують корабель, залишаючи їх без всього на новій незвіданою планеті, де вони виявляються в конфлікті з новим безжальним ворогом.

Рейтинг IMDB: 8,5
Rotten Tomatoes: 94%

Точка зору: "Персонажі блокбастера дійсно дихають на повні груди, і це - величезний плюс "За межами Всесвіту", Джим Слотек, Toronto Sun.

Рекомендація: тут два варіанти: ви або любите "Стартрек", або ні.

Loading the player ...

"Світське життя"

Режисер: Вуді Аллен

1930-і роки. Молодий хлопець (Джессі Айзенберг) приїжджає з Нью-Йорка до Голлівуду в надії знайти роботу в кіноіндустрії. У Лос-Анджелесі він закохується і виявляє себе в самому центрі виру бурхливого світського життя і подій, які визначили дух того часу.

Рейтинг IMDB: 7,1
Rotten Tomatoes: 78%

Точка зору: "Це хороше кіно Аллена, але далеко не найкраще", Ерік Кох, indieWIRE.

Рекомендація: тут два варіанти: ви або любите Вуді Аллена, або ні.

Рецензія: Олег Дзюба (7)

Loading the player ...

"Сила волі"

Режисер: Стівен Хопкінс

Історія легендарного чорношкірого атлета Джесі Оуенса (Стефан Джеймс), чия неймовірна завзятість привела його на Олімпійські ігри 1936 року в нацистському Берліні. Перешкоди і спокуси, які зустрілися на його шляху, - ніщо в порівнянні з грандіозним забігом, за яким слідкував увесь світ. Затамувавши подих, одні сподівалися на перемогу Джессі як на символ справедливості і гідності, а інші жадали його поразки в ім'я тріумфу ідеології. Кілька секунд - і Джессі увірвався в історію, кинувши зухвалий виклик самому Гітлеру.

Рейтинг IMDB: 7,1
Rotten Tomatoes: 61%

Точка зору: "Сила волі" намагається бути чимось більшим, ніж просто надихаючий фільм про спорт. І іноді у неї навіть виходить ", Ендрю Баркер, Variety.

Рекомендація: любителям надихаючих фільмів про спорт.

Loading the player ...

"Рівні"

Режисер: Дрейк Дорімус

Сайлас (Ніколас Холт), який живе в майбутньому, в суспільстві, названому "Колектив". Жителі цього сучасного світу - нове покоління людей, зване "Рівними". Рівні - це мирні, спокійні, ввічливі і справедливі люди, і життя в "Колективі" ідеальне. У ньому не існує ні бідності, ні жадібності, ні насильства, ні емоцій. Але над суспільством нависає нова загроза: захворювання "SOS" або "Синдром громадської свідомості", жертви якого піддаються всьому, чого, як вони думали, уникли: депресія, вразливість, страх, любов.

Рейтинг IMDB: 6,1
Rotten Tomatoes: 37%

Точка зору: "Майбутнє тут виглядає красиво, але дуже нерозумно", Девід Руні, Hollywood Reporter.

Рекомендація: Крістен Стюарт грає людину без емоцій. На це безперечно варто подивитися.

Рецензія: Ксеркс (7)

Loading the player ...

"Не вимикай світло"

Режисер: Девід Ф. Сандберг

Коли Ребекка (Тереза Палмер) покинула рідну домівку, вона думала, що її дитячі страхи залишилися позаду. Дитиною вона ніколи не була впевнена, що реально, а що ні, коли гасло світло, і тепер її молодший брат Мартін переживає ті ж незрозумілі і жахливі події, які колись випробовували на міцність її розум. Страшне щось, таємничим чином прив'язане до їх матері Софі, з'явилося знову. Але на цей раз Ребекка підбирається до розгадки істини, і вже не залишається сумнівів в тому, що їхнє життя в небезпеці, як тільки буде погашене світло.

Рейтинг IMDB: 7,9
Rotten Tomatoes: 95%

Точка зору: "Переконайтеся, що в сусідньому кріслі людина, яка не засудить вас, коли ви будете смикатися від страху", Ейпріл Вулф, Village Voice.

Рекомендація: хоррор з рейтингом 95%!

Loading the player ...
ЮШ 20 липня 2016



Ім’я:
22 квітня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 13 – 23 квітня

25 березня 2021 0 2953
Весна все ж буде Весна все ж буде

Фестиваль «Французька весна в Україні – 2021» оголошує кінопрограму

31 березня 2021 0 2090
Всесвіт води в Таїланді Всесвіт води в Таїланді

Sony Pictures Entertainment та Amazan Falls відкриють перший тематичний парк розваг «Columbia Pictures’ Aquaverse» у Таїланді

08 квітня 2021 0 1397
Злети і падіння Netflix'а Злети і падіння Netflix'а

Про перспективи стрімінга

21 квітня 2021 0 179