WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня
Капітан Джек Горобець (Джонні Депп) дізнається, що на нього полює його старий ворог, жахливий капітан Салазар (Хав'єр Бардем) і його примарні пірати. Вони тільки що втекли з Диявольського трикутника і мають намір знищити всіх піратів, включаючи Джека. Допоможе врятуватися лише могутній артефакт - тризуб Посейдона, який дарує своєму власникові повний контроль над морями.
IMDB: 7,6
Rotten Tomatoes: 30%
Metacritic: 38%
За: "Безумовно кращий фільм франшизи з часів першого", Роберт Абеле, TheWrap
Проти: "Колись у Деппа була харизма, а у "Піратів" - вміння розважити глядача. Куди все поділося?", Еллі Уокер-Арнотт, Time Out.
Рекомендація: тим, кому подобається постійно кататися на одному і тому ж атракціоні.
Loading the player ...
Режисер: Мартен Прово
Клер (Катрін Фро) живе в своєму затишному світі, майже в раю, який вона побудувала сама: у неї чарівний садок під Парижем, улюблена робота в лікарні і розумник-син, який ось-ось сам стане лікарем. Її розмірене життя перевертається з появою Беатріс (Катрін Деньов) - мачухи, яка раптово втекла 30 років тому від Клер і її батька. Беатріс все так само любить красиве життя і не любить обіцянки, але вона повернулася, щоб попросити вибачення і допомоги.
IMDB: 7,4
Rotten Tomatoes: 80%
За: "Чуттєва робота від людини, яка вміє робити "жіноче кіно", Джордан Мінтцер, The Hollywood Reporter.
Проти: "Наївна і місцями дурна стандартно поставлена ??мелодрама", Оуен Глейберман, Variety.
Рекомендація: любителям драматичних жіночих історій.
Loading the player ...
Пустельна ділянка дороги, втомлені подорожні - двоє чоловіків, що біжать від свого минулого, група на шляху до наступного концерту, чоловік, який намагається потрапити додому, брат в пошуках давно втраченої сестри і сім'ї на відпочинку - змушені протистояти своїм страхам і самим темним таємницям, щоб покаятися на дорозі.
IMDB: 5,9
Rotten Tomatoes: 81%
Metacritic: 58%
За: "Зразковий приклад аналогії жахів", Френк Шек, The Hollywood Reporter.
Проти: "Занадто багато амбіцій, занадто мало якісного результату", Майкл Нордін, Village Voice.
Рекомендація: шанувальникам малобюджетних жахів, чиї творці не женуться за повними залами.
Loading the player ...
Чілдрен Кінофест - щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків, який представляє як новітні європейські стрічки, так і світову кінокласику. Лауреата Гран-прі шляхом голосування обирають глядачі. Фестиваль проходить в двадцяти містах України. У Києві центром події є кінотеатр Київська Русь.
Юрий Шевченко 26 травня 2017
Like

Ім’я:
25 травня 2020
Ваш коментар
Аля
Аля 26 травня 2017 10:51
0
Клас
.

популярні статті


Кінець епохи Кінець епохи

Показ восьмого сезону «Батьківщини» (Homeland) відбувся, а це значить, що серіал, який дев’ять років тримав у напрузі знімальну групу і...

02 травня 2020 2 854
Драми, які змусять вас плакати. Драми, які змусять вас плакати.

Чи є в людини щось важливіше за сім'ю? Всі ми потребуємо самореалізації чи кар'єри, але найрідніших людей не замінить ніщо. Тому в...

15 травня 2020 0 448