WEEKEND: Проституція проти вампіризації


WEEKEND: Проституція проти вампіризації

Всього три останніх літніх прем'єри після гарячого сезону - молодіжне фентезі, канський Озон та сіквел «Однокласників» виходять в український прокат 29 серпня.

«Смертельна зброя: Місто кісток» - екранізація першого тому циклу «Знаряддя смерті» письменниці Кассандри Клер. Історія кар'єри Клер перетинається з історією автора «50 відтінків сірого» Е.Л.Джеймс. Спочатку натхненням обох письменниць були інші твори - «Гаррі Поттер» у першої і «Сутінки» у другої. Обох намагалися звинувачувати в плагіаті і книги обох в підсумку стали бестселерами. У випадку з Клер поки невідомо, чи буде екранізований її цикл повністю. У першій частині головна роль дісталася екс-Білосніжці Лілі Коллінз.

Фільм розповідає про звичайного підлітка Клері, яка раптово з'ясовує, що насправді вона - напівангел, Сутінковий Мисливець, покликаний боротися з демонами, перевертнями і вампірами. Цю таємницю довгі роки приховувала від дівчини її мати, яка раптово зникає. Клері відправляється на пошуки матері у супроводі інших Мисливців, поступово досліджуючи новий для себе світ.

Loading the player ...

«Однокласники 2» - продовження комедії Денніса Дугана про зграю старих друзів, які намагаються перемогти кризу середнього віку за допомогою гумору. Перша частина при бюджеті в 80 мільйонів доларів принесла понад 270 мільйонів доларів, що і послужило зеленим світлом для сіквелу. У другу частину повертається весь попередній акторський склад за винятком Роба Шнайдера.

Цього разу колишня компанія збирається в своєму рідному містечку, щоб знову згадати свою молодість. Сімейні проблеми, спроби просунутися на роботі і нові спалахи кризи середнього віку можна подолати за допомогою кращих друзів, і допомогти пережити те ж ім.

Loading the player ...

«Молода і прекрасна» - картина культового французького режисера Франсуа Озона, представлена раніше в цьому році у конкурсній програмі Каннського кінофестивалю. Однак гонитва за Золотою пальмовою гілкою закінчилася для Озона програшем. Втім, фільм встиг отримати масу позитивних відгуків від глядачів і критиків.

Картина розповідає про 17-річну школярку Ізабель, яка цілком свідомо вирішує зайнятися найдавнішою професією. Для цього дівчині необхідно досліджувати власну сексуальність, але, можливо, у результаті, вона все ж таки відмовиться від початкового плану? .. 

Loading the player ...
Катя Зиновьева 28 серпня 2013
Like

Ім’я:
30 травня 2020
Ваш коментар

популярні статті


Кінець епохи Кінець епохи

Показ восьмого сезону «Батьківщини» (Homeland) відбувся, а це значить, що серіал, який дев’ять років тримав у напрузі знімальну групу і...

02 травня 2020 2 1002
Драми, які змусять вас плакати. Драми, які змусять вас плакати.

Чи є в людини щось важливіше за сім'ю? Всі ми потребуємо самореалізації чи кар'єри, але найрідніших людей не замінить ніщо. Тому в...

15 травня 2020 0 618