Божественний MyFrenchFilmFestival


Божественний MyFrenchFilmFestival
Паоло Соррентіно - голова журі 8-го випуску "MyFrenchFilmFestival"!
Після датчанина Ніколаса Віндінга Рефна і аргентинця Пабло Траперо тепер черга італійського режисера Паоло Соррентіно очолювати Журі режисерів "MyFrenchFilmFestival", онлайн-фестивалю французького кіно, творцем якого є "UniFrance".
"Я люблю французьке кіно, особливо кіно Франсуа Трюффо. Його уявлення про кіно завжди було джерелом натхнення для мене. Я переконаний, що за цю роботу потрібно завжди братися, знаючи, що «знімати фільм - це значить змінювати життя на краще, влаштовувати його на свій лад, продовжувати ігри, в які ми грали в дитячому віці». І я з радістю буду керувати журі" MyFrenchFilmFestival ", виходячи саме з цього переконання. Це також можливість для мене познайомитися з новими авторами завдяки інструментам, які нам надають нові технології в кіно! "
Цими словами Паоло Соррентіно побажав підтвердити "UniFrance" свою участь у складі Журі режисерів 8-го випуску "MyFrenchFilmFestival".
Повний склад журі та програма фестивалю випуску 2018 року будуть подані 9 січня.
8-ий випуск "MyFrenchFilmFestival" буде проходити з 19 січня по 19 лютого 2018 року в усьому світі. Фестиваль, доступний на п'ятдесяти платформах, проводиться безкоштовно в численних країнах. Нагадуємо, що в 2017 році цей захід досяг рекорду: 6,7 мільйона переглядів в усьому світі.
Італійський режисер і сценарист Паоло Соррентіно знімає свій перший фільм "Зайва людина" з Тоні Сервілло (Toni Servillo) в головній ролі в 2001 році. 4 роки по тому вони знову зустрічаються на зйомках фільму "Наслідки любові", представленого в конкурсній програмі Каннського фестивалю (Festival de Cannes), який виводить його на міжнародний рівень. Він повертається в Канни в 2006 році з фільмом "Друг сім'ї" (The Family Friend) і з фільмом "Дивовижний" (Il Divo) в 2008 році, за який він отримує Приз журі. Він приємно дивує в 2011 році своїм фільмом "Де б ти не був" (This Must Be the Place) з Шоном Пенном (Sean Penn) в головній ролі. У 2013 році Паоло Соррентіно знову представлений в Каннах з фільмом "Велика краса" (The Great Beauty). Через кілька місяців він завойовує кінопремію "Оскар" і "Золотий глобус" в категорії "Кращий фільм іноземною мовою". Його фільм "Молодість" (Youth) з Харві Кейтелем (Harvey Keitel) і Майклом Кейном (Michael Caine) входить до конкурсної програми Каннського фестивалю в 2015 році. У 2016 році він знімає для HBO телевізійний серіал "Молодий Папа" з Джудом Лоу (Jude Law), який завойовує грандіозний успіх у численних країнах. Його 9-ий повнометражний біографічний фільм про Сільвіо Берлусконі, роль якого грає Тоні Сервілло, вийде влітку 2018 року.
Алексей Першко 13 грудня 2017


Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 9-17 червня

06 червня 2021 0 8823
Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня) Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня)

Кейт Вінслет, Кевін Костнер і інші зірки в новинки прокату.

19 травня 2021 0 5737
Німі Ночі закривають? Німі Ночі закривають?

За рішенням Наглядової Ради УКФ

24 травня 2021 1 3416
Останній день юності Останній день юності

Останній день юності - найдовший короткометражний фiльм на кiнофестивалi Молодiсть.

26 травня 2021 0 2997
Еталонний геній в Україні Еталонний геній в Україні

Виставка "Сторіччя. Фелліні у світі" в Довженко Центрі

26 травня 2021 0 2994