Що в кіно? Прем'єри тижня (1-7 серпня)


Що в кіно? Прем'єри тижня (1-7 серпня)

"Форсаж: Гоббс і Шоу"

Режисер: Девід Літч

Люк Гоббс (Двейн Джонсон) – американський елітний спецагент, він любить зручний спортивний одяг, великі пікапи і здорове харчування. Декард Шоу (Джейсон Стейтем) – британський піжон, колишній співробітник розвідки, любить носити дорогі костюми, спортивні авто і довгоногих красунь. Ці двоє ненавидять один одного. Але якщо хтось загрожує їхнім родинам, вони готові піти на все. Навіть на роботу в команді.

IMDB: 7,7


"Сонцестояння"

Режисер: Арі Астер

День літнього сонцестояння – стародавнє свято, яке у всіх культурах оповите містичним ореолом. У поселенні, відрізаному від світу, раз в дев'яносто років в цей день проводиться унікальний обряд. Саме туди вирушає група молодих антропологів. Однак незабаром після прибуття там починає відбуватися щось незрозуміле, і під світлом сонця дослідникам відкривається справжня темрява.

IMDB: 7,6
Rotten Tomatoes: 82% (критики), 61% (глядачі)
Metacritic: 73

Рецензії: Олексій Першко (9), Павло Чаплигін (7)

"Паразити"

Режисер: Джун-хо Бонг

Звичайне корейське сімейство життя не балує. Доводиться жити в сирому брудному напівпідвалі, красти інтернет у сусідів і перебиватися випадковими підробітками. Одного разу друг сина сімейства, їдучи на стажування за кордон, пропонує тому замінити його і попрацювати репетитором у старшокласниці в багатій родині Пак. Підробивши диплом про вищу освіту, хлопець відправляється в шикарний дизайнерський особняк і справляє на господиню будинку хороше враження. Йому в голову приходить незвичайний план з працевлаштування сестри.

IMDB: 8,6
Rotten Tomatoes: 100% (критики)

"Королева сердець"

Режисер: Май Ель-Тоуко

Анна - успішний юрист, ідеальна дружина, дбайлива мати. Одного разу в будинок приїжджає Густав – син чоловіка від першого шлюбу. Між Ганною і Густавом спалахує заборонена пристрасть.

IMDB: 7,8

Юрий Шевченко 31 липня 2019
Like

Ім’я:
09 липня 2020
Ваш коментар

популярні статті


50 років Полу Томасу Андерсону 50 років Полу Томасу Андерсону

Пол Томас Андерсон – велика фігура в сучасній кіноіндустрії, лідер американського незалежного кіно і простий глядач, який не цурається...

26 червня 2020 0 841
Чорновий монтаж Чорновий монтаж

FIRST CUT LAB ВІДБУДЕТЬСЯ В УКРАЇНІ

07 липня 2020 0 131