Що в кіно? Прем'єри тижня (26 грудня - 2 січня)


Що в кіно? Прем'єри тижня (26 грудня - 2 січня)

"Я, Ти, Він, Вона"

Режисер: Володимир Зеленський

Після десяти років спільного життя Яни (Анастасія Коротка) з Максимом (Володимир Зеленський) на зміну любовним стосункам прийшла обопільне повага. Щоб щось змінити в житті, пара вирішила розлучитися. Суддя дав їм один місяць на роздуми – а раптом щось зміниться.

Рецензія: Олексій Першко (7)

"Ван Гог. На порозі вічності"

Режисер: Джуліан Шнабель

Вінсент Ван Гог (Віллем Дефо) був одержимий живописом і мріяв змінити світ. Він жив в Парижі на Монмартрі і водив дружбу з Полем Гогеном. Зі спиртного віддавав перевагу абсенту, а якщо вже закохувався, то з усією пристрастю. У той час його полотна майже не продавалися, а сьогодні - одні з найдорожчих в світі. Як справжній геній, він завжди знаходився на порозі вічності.

IMDB: 7,0
Rotten Tomatoes: 82%
Metacritic: 78

За: "Цей фільм, схоже, показує Ван Гога так, як він сам бачив все навколо себе", Майкл Філіппс, Chicago Tribune.

Проти: "Цьому світу точно потрібен ще один байопік Ван Гога?", Майк Д'Анджело, AV Club.

"Ведмеді. Зародження життя"

Режисер: Владислав Гришин

Документальний фільм переносить глядача в світ вулканів, річок і диких тварин – світ, де людині відведена роль спостерігача. Мета творців – занурити глядачів в атмосферу природної рівноваги, яка все ще зберігається на заповідних територіях.

IMDB: 7,6

"Еліот – найменше оленя Санти"

Режисер: Дженніфер Весткотт

Маленький поні Еліот мріє стати в упряж до Санта-Клауса до його легендарних оленів. У нього дійсно з'явився шанс, який не можна упустити. У Еліота -– три дні, щоб підготуватися до змагання за місце в упряжі з набагато сильнішими суперниками.

IMDB: 5,3
Rotten Tomatoes: 26%
Metacritic: 38

"Табалуга"

Режисер: Свен Унтервальдт мол.

Табалуга - звичайний невеликий дракончик з проблемою. Він не вміє дихати вогнем. Дракончик вирішив, що його вогник просто не прокидається в теплому кліматі – і висунувся разом з друзями на пошуки Льодових земель. Там він зустрів нових знайомих, а головне –дівчину, в яку, схоже, закохався. Але знищити все, що Табалуга любить, готовий злісний сніговик Арктос. Врятувати дім повинен саме дракон.

IMDB: 6,8

Юрий Шевченко 28 грудня 2018
Like

Ім’я:
01 червня 2020
Ваш коментар

популярні статті


Кінець епохи Кінець епохи

Показ восьмого сезону «Батьківщини» (Homeland) відбувся, а це значить, що серіал, який дев’ять років тримав у напрузі знімальну групу і...

02 травня 2020 2 1051
Драми, які змусять вас плакати. Драми, які змусять вас плакати.

Чи є в людини щось важливіше за сім'ю? Всі ми потребуємо самореалізації чи кар'єри, але найрідніших людей не замінить ніщо. Тому в...

15 травня 2020 0 671