Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD


Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD
Жанр: комедія, вестерн
МакФарлейн добре зарекомендував себе «Третім зайвим», де в’їдливий і грубуватий гумор із вуст плюшевого ведмедя звучав різко, але дуже смішно. Для наступного проекту режисер отримав повну творчу свободу, що призвело до двох сміливих рішень: самостійно зіграти головну роль, та ще й у жанрі комедійного вестерна, який не є популярним у глядачів. Ризик не завжди добра справа, і цей фільм тому підтвердження. МакФарлейн дуже прямолінійно пародіює вестерн, із завидною регулярністю жартує про екскременти і страждає від нестачі акторської харизми. Найбільше стрічка дратує жахливо великим двогодинним хронометражем. Скоротити б на півгодини, може, і жарти стали б смішнішими, і дія динамічнішою.
Чи варто дивитися: здається, завзяті шанувальники творчості Сета залишилися задоволені. Чи відчуєте ви щось схоже? Виникають сумніви.
Жанр: музика
Мабуть, не вистачає глядачам франшизи «Крок уперед» і дилогії «Вуличних танців», якщо на екрани виходить ще один фільм про одне й те саме. Принаймні, так думав режисер, коли знімав свою історію. Точніше, її відсутність, бо крім танцювальних номерів, які давно є в Мережі, дивитися тут просто немає на що. Все банально і пафосно настільки, наскільки взагалі собі може дозволити цей жанр. Але хореографія хороша, сперечатися не будемо.
Чи варто дивитися: тут Кріс Браун танцює, уявляєте? Не співає, а танцює! Здивовані? От і ми ні.
Жанр: фентезі, сімейний
Після чотирирічного затишшя Анджеліна Джолі повернулася в своєму бенефісі про злу чаклунку, яка накладає прокляття на юне дитя. Це повністю її фільм, а інші персонажі - лише масовка для сольного виступу. До того ж, «Чаклунка» неймовірно красива з візуальної точки зору, недарма її знімала людина, яка дві премії «Оскар» за декорації до успішних блокбастерів отримала.
Чи варто дивитися: нехай з логічної точки зору історія трохи кульгає, Джолі все одно прекрасна. Навіть з рогами.
Жанр: мелодрама
Друга ода любові, народженої в музиці, і музиці, народженої в любові, від Джона Карні вийшла максимально схожою на першу, але підсилила позиції чарівним акторським складом. Кіра Найтлі співає, причому по-справжньому, а не просто відкриває рота під чиєсь виконання, Марк Руффало насолоджується простою, але душевною роллю, а Адам Левін, здається, сміється над самим собою. Нехай сюжет доволі прямолінійний, зате прекрасна музика і милий гумор легко криють всі недоліки.
Чи варто дивитися: приємне у всіх сенсах кіно, з яким не шкода провести один з осінніх вечорів.
Жанр: жахи
Черговий хорор на тему одержимості не може похвалитися нічим, окрім хорошого актора Джареда Харріса. Втім, мало хто дивиться такі фільми заради акторської роботи. «Експеримент» паразитує на тренді «Закляття», що повернув моду на ретростілістіку, але робить це дуже бюджетно, відверто кажучи, убого. Декількома костюмами і однією піснею навряд чи відтворити цілу епоху. Залишається лякати глядача бу-ефектами, причому робити це безсоромно, використовуючи гучні звуки й різку зміну кадрів з приводу і без.
Чи варто дивитися: враховуючи жалюгідний стан жанру, це точно не найгірше, що ви можете подивитися.

Сергей Задко 10 жовтня 2014Ім’я:
21 квітня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 13 – 23 квітня

25 березня 2021 0 2800
Весна все ж буде Весна все ж буде

Фестиваль «Французька весна в Україні – 2021» оголошує кінопрограму

31 березня 2021 0 1969
Всесвіт води в Таїланді Всесвіт води в Таїланді

Sony Pictures Entertainment та Amazan Falls відкриють перший тематичний парк розваг «Columbia Pictures’ Aquaverse» у Таїланді

08 квітня 2021 0 1277