Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD


Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD
Жанр: комедія, вестерн
МакФарлейн добре зарекомендував себе «Третім зайвим», де в’їдливий і грубуватий гумор із вуст плюшевого ведмедя звучав різко, але дуже смішно. Для наступного проекту режисер отримав повну творчу свободу, що призвело до двох сміливих рішень: самостійно зіграти головну роль, та ще й у жанрі комедійного вестерна, який не є популярним у глядачів. Ризик не завжди добра справа, і цей фільм тому підтвердження. МакФарлейн дуже прямолінійно пародіює вестерн, із завидною регулярністю жартує про екскременти і страждає від нестачі акторської харизми. Найбільше стрічка дратує жахливо великим двогодинним хронометражем. Скоротити б на півгодини, може, і жарти стали б смішнішими, і дія динамічнішою.
Чи варто дивитися: здається, завзяті шанувальники творчості Сета залишилися задоволені. Чи відчуєте ви щось схоже? Виникають сумніви.
Жанр: музика
Мабуть, не вистачає глядачам франшизи «Крок уперед» і дилогії «Вуличних танців», якщо на екрани виходить ще один фільм про одне й те саме. Принаймні, так думав режисер, коли знімав свою історію. Точніше, її відсутність, бо крім танцювальних номерів, які давно є в Мережі, дивитися тут просто немає на що. Все банально і пафосно настільки, наскільки взагалі собі може дозволити цей жанр. Але хореографія хороша, сперечатися не будемо.
Чи варто дивитися: тут Кріс Браун танцює, уявляєте? Не співає, а танцює! Здивовані? От і ми ні.
Жанр: фентезі, сімейний
Після чотирирічного затишшя Анджеліна Джолі повернулася в своєму бенефісі про злу чаклунку, яка накладає прокляття на юне дитя. Це повністю її фільм, а інші персонажі - лише масовка для сольного виступу. До того ж, «Чаклунка» неймовірно красива з візуальної точки зору, недарма її знімала людина, яка дві премії «Оскар» за декорації до успішних блокбастерів отримала.
Чи варто дивитися: нехай з логічної точки зору історія трохи кульгає, Джолі все одно прекрасна. Навіть з рогами.
Жанр: мелодрама
Друга ода любові, народженої в музиці, і музиці, народженої в любові, від Джона Карні вийшла максимально схожою на першу, але підсилила позиції чарівним акторським складом. Кіра Найтлі співає, причому по-справжньому, а не просто відкриває рота під чиєсь виконання, Марк Руффало насолоджується простою, але душевною роллю, а Адам Левін, здається, сміється над самим собою. Нехай сюжет доволі прямолінійний, зате прекрасна музика і милий гумор легко криють всі недоліки.
Чи варто дивитися: приємне у всіх сенсах кіно, з яким не шкода провести один з осінніх вечорів.
Жанр: жахи
Черговий хорор на тему одержимості не може похвалитися нічим, окрім хорошого актора Джареда Харріса. Втім, мало хто дивиться такі фільми заради акторської роботи. «Експеримент» паразитує на тренді «Закляття», що повернув моду на ретростілістіку, але робить це дуже бюджетно, відверто кажучи, убого. Декількома костюмами і однією піснею навряд чи відтворити цілу епоху. Залишається лякати глядача бу-ефектами, причому робити це безсоромно, використовуючи гучні звуки й різку зміну кадрів з приводу і без.
Чи варто дивитися: враховуючи жалюгідний стан жанру, це точно не найгірше, що ви можете подивитися.

Сергей Задко 10 жовтня 2014
LikeІм’я:
01 грудня 2020
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (12-18 листопада) Що в кіно? Прем'єри тижня (12-18 листопада)

Изабель Юппер, Вінс Вон та інші зірки в новинках прокату.

11 листопада 2020 0 1946
Київ. Борису Віану 100 років.
ексклюзив
Київ. Борису Віану 100 років.

У Довженко-центрі завершився Vian-Fest.

05 листопада 2020 0 1913
Що в кіно? Прем'єри тижня (5-11 листопада) Що в кіно? Прем'єри тижня (5-11 листопада)

Український номінант на Оскар, класичні казки та інші новинки прокату.

04 листопада 2020 0 1808
Золоте дербі «Атлантиди»
ексклюзив
Золоте дербі «Атлантиди»

Шансы фильма Валентина Васяновича на получение «Оскара» в категории «Лучший международный фильм»

12 листопада 2020 0 1368
Что в кино? Премьеры недели (19-25 ноября) Что в кино? Премьеры недели (19-25 ноября)

Новий фільм Олега Сенцова та інші новинки прокату.

18 листопада 2020 0 1166