Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD


Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD
Жанр: драма
Колись про цей фільм говорили як про претендента на найпрестижніші нагороди. Воно й не дивно: коли в пару ставлять Дюваля та Дауні мол., чекаєш як мінімум чогось переконливого. Після прем'єри всі ці розмови зійшли нанівець. Комусь картина здалася занадто консервативною, хтось лаяв клішований і поверхневий сценарій. Тільки в одному не сумнівався ніхто: акторський склад такого масштабу може врятувати навіть найочевидніший провал. Записувати в аутсайдери «Суддю» було б багато в чому несправедливо, хоча задовольнятися місцем десь між «талановито» і «невдало» доля теж не найприємніша.
Чи варто дивитися: досить неоднозначна картина, де кількість плюсів і мінусів не має чіткого балансу. Приймати остаточне рішення можна лише в індивідуальному порядку.
Жанр: жахи, фентезі
Вітчизняні прокатники, на відміну від російських, вирішили не позбуватися від сумнівної приставки «Untold» в оригінальній назві, що передбачає певну інтерпретацію звичного образу канонічного кровопивці. У руках недосвідченого режисера і таких самих сценаристів ця задумка перетворилася на дивний кросовер, де надто дивним чином поєднали класичних персонажів на кшталт Баби-яги або Калігули, причому всі вони абсолютно невиразні. «Дракула» справляє гнітюче враження прохідного підліткового коміксоїда, хоча міг дозволити собі значно більше.
Чи варто дивитися: пересічна річ, яка не залишає ніяких емоцій після перегляду. А ми ж про фільм про видатного вампіра говоримо!
Жанр: драма
Кшиштоф Зануссі - живий класик польського кіно. На жаль, за останньою роботою майстра цього не скажеш. Нова картина Зануссі дидактично і дуже пафосно говорить про абсолютно пересічні речі. Майже двогодинне полотно можна легко вмістити у кілька рядків, але режисер відчайдушно вірить, що такого до нього ніхто не знімав і на такі теми ніхто не говорив. І продовжує тиснути авторитетом.
Чи варто дивитися: фільм залишає після себе дивне відчуття, ніби тобі з величезною помпою піднесли пшик.

Сергей Задко 04 лютого 2015Ім’я:
02 березня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Пахнути як в кіно: легендарні парфуми в улюблених фільмах Пахнути як в кіно: легендарні парфуми в улюблених фільмах

Кінематограф - вид мистецтва, який успішно поєднує в собі різні напрямки: від музики до архітектури. Вони беруть участь в побудові сюжету,...

04 лютого 2021 0 3922
Що в кіно? Прем'єри тижня (4-10 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (4-10 лютого)

Джаред Лето, Дензел Вашингтон, Кері Малліган та інші зірки в новинках прокату.

03 лютого 2021 0 1879
Паралельні траєкторії Паралельні траєкторії

Показ фільму «Польоти уві сні та наяву» за участі режисера Романа Балаяна та паралельна програма показів до виставки «Польоти уві сні та...

02 лютого 2021 0 1763
Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого)

Ліам Нісон, історія Девіда Боуї та інші новинки прокату.

10 лютого 2021 0 1371
Євродонбас Євродонбас

Режисер Корній Грицюк та продюсерка Анна Паленчук розпочали роботу над документальним фільмом про європейську історію Сходу України

16 лютого 2021 0 923