Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD


Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD
Жанр: драма
Колись про цей фільм говорили як про претендента на найпрестижніші нагороди. Воно й не дивно: коли в пару ставлять Дюваля та Дауні мол., чекаєш як мінімум чогось переконливого. Після прем'єри всі ці розмови зійшли нанівець. Комусь картина здалася занадто консервативною, хтось лаяв клішований і поверхневий сценарій. Тільки в одному не сумнівався ніхто: акторський склад такого масштабу може врятувати навіть найочевидніший провал. Записувати в аутсайдери «Суддю» було б багато в чому несправедливо, хоча задовольнятися місцем десь між «талановито» і «невдало» доля теж не найприємніша.
Чи варто дивитися: досить неоднозначна картина, де кількість плюсів і мінусів не має чіткого балансу. Приймати остаточне рішення можна лише в індивідуальному порядку.
Жанр: жахи, фентезі
Вітчизняні прокатники, на відміну від російських, вирішили не позбуватися від сумнівної приставки «Untold» в оригінальній назві, що передбачає певну інтерпретацію звичного образу канонічного кровопивці. У руках недосвідченого режисера і таких самих сценаристів ця задумка перетворилася на дивний кросовер, де надто дивним чином поєднали класичних персонажів на кшталт Баби-яги або Калігули, причому всі вони абсолютно невиразні. «Дракула» справляє гнітюче враження прохідного підліткового коміксоїда, хоча міг дозволити собі значно більше.
Чи варто дивитися: пересічна річ, яка не залишає ніяких емоцій після перегляду. А ми ж про фільм про видатного вампіра говоримо!
Жанр: драма
Кшиштоф Зануссі - живий класик польського кіно. На жаль, за останньою роботою майстра цього не скажеш. Нова картина Зануссі дидактично і дуже пафосно говорить про абсолютно пересічні речі. Майже двогодинне полотно можна легко вмістити у кілька рядків, але режисер відчайдушно вірить, що такого до нього ніхто не знімав і на такі теми ніхто не говорив. І продовжує тиснути авторитетом.
Чи варто дивитися: фільм залишає після себе дивне відчуття, ніби тобі з величезною помпою піднесли пшик.

Сергей Задко 04 лютого 2015
Like

Ім’я:
13 липня 2020
Ваш коментар

популярні статті


50 років Полу Томасу Андерсону 50 років Полу Томасу Андерсону

Пол Томас Андерсон – велика фігура в сучасній кіноіндустрії, лідер американського незалежного кіно і простий глядач, який не цурається...

26 червня 2020 0 958
Чорновий монтаж Чорновий монтаж

FIRST CUT LAB ВІДБУДЕТЬСЯ В УКРАЇНІ

07 липня 2020 0 249