Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD


Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD
Жанр: драма
Іноді стагнацію російського кінематографу тривожать фільми, здатні говорити про щось інше, не кривити душею і з ходу брати за живе. «Левіафан» в контексті даного твердження явище унікальне: фільм поділив вітчизняного глядача на два полярних табори. Виявилося, що далеко не кожен готовий прийняти ті проблеми, з яких так різко зриває всі завіси Звягінцев. Ця політична притча - потужний удар по величі путінської Росії і хороший урок для майбутніх поколінь. Втім, головне тут зовсім не це. Що залишиться від фільму, якщо прибрати звідти політичний контекст? Вражаюче глибоке і талановите кіно, ось що.
Чи варто дивитися: безкомпромісна історія про нас і про той світ, у якому доводиться жити сучасникові. Дивитися в обов'язковому порядку.
Жанр: мультфільм
Бути першим - завжди непросто. «Бабай», наприклад, став першим українським повнометражним мультфільмом. По факту, це лише означає, що в занедбаному українському кінематографі взагалі не бралися за мультиплікацію, але звучить це так, ніби глядача чекає прорив. Поки колеги з Росії поставили на ноги касову франшизу про богатирів, наші аніматори просто спробували зняти хоч щось і випустити це в прокат, бо заморожувати проекти для вітчизняного кінематографу - справа звична. Закінчили - і на тому спасибі. Лаяти мультфільм можна довго, але який у цьому сенс? Вчитися на помилках все одно буде нікому.
Чи варто дивитися: спасибі, «Укранімафільм», ви старалися, але нічого не вийшло.
Жанр: фентезі
Завершення другої трилогії про Середзем'я обіцяло стати видовищем, яке так люблять шанувальники «Володаря перснів»: геть казковість і легковажність, хай живе драматичність і епічний розмах. З цієї точки зору «Битва п'яти воїнств» практично бездоганна. Пітер Джексон кидає собі виклик, і друга половина фільму складається з однієї суцільної екшн-сцени, від якої неможливо відірватися. Якщо ж вас захоплювала цілісність і дивовижна продуманість усіх деталей історії про Фродо, то фінал «Хоббіта» викличе як мінімум роздратування. Витівка перетворити тоненьку книжку в майже 9-годинне дійство зіграло з творцями злий жарт: сценаристам довелося дописувати неіснуючі сюжетні лінії, і, відповідно, в останньому фільмі все потрібно було привести до спільного знаменника. Тільки кого цікавить, що ж буде в любовної лінії ельфійки та гнома, коли з усіх боків на героїв навалюють зграї ворогів?
Чи варто дивитися: відверто кажучи, якби «Хоббіт» на екрані перетворився в один фільм, ціни б йому не було. Трилогія ж стала приємним, але безглуздим доповненням до величного «Володаря перснів».
Жанр: драма, біографія
Нова режисерська робота Тіма Бертона може злякати відданих шанувальників: тут вам ні мороку, ні дивакуватості. Та що там, навіть Деппа і Бонем Картер немає! Здається, ніби режисер намагається сказати глядачеві про те, що може знімати інакше, може не ховатися за візіонерством, а просто говорити за допомогою камери про життя і про самого себе. «Великі очі» - це кілька фільмів в одному. Тут і біографія художниці, і феміністичний протест, і гірка історія кохання. Бертон вперше в житті знімає для всіх, хочете ви цього чи ні.
Чи варто дивитися: фільм, який відчиняє дверцята до внутрішнього світу найбільш ексцентричного режисера сучасності.

Сергей Задко 29 березня 2015
Like

Ім’я:
08 грудня 2019
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (14-20 листопада) Що в кіно? Прем'єри тижня (14-20 листопада)

Крістіан Бейл і Метт Деймон в претенденті на Оскар, "Ангели Чарлі" та інші новинки прокату.

13 листопада 2019 0 1854
Що в кіно? Прем'єри тижня (21-27 листопада) Що в кіно? Прем'єри тижня (21-27 листопада)

Сиквел "Крижаного серця" та інші новинки прокату.

20 листопада 2019 0 1357
Всесвіт Мавки у Києві Всесвіт Мавки у Києві

Відкрився дизайнерський «Сільпо», прикрашений ілюстраціями з мультфільму

21 листопада 2019 0 1221
Що в кіно? Прем'єри тижня (28 листопада - 4 грудня) Що в кіно? Прем'єри тижня (28 листопада - 4 грудня)

Повернення в Абатство Даунтон, Агнєшка Голланд і інші новинки прокату.

28 листопада 2019 0 804
Будь собою! Будь собою!

У Києві пройде інклюзивний фестиваль «Єврофест: кіно для кожного»

28 листопада 2019 0 637