Кохання у великому Києві


Кохання у великому Києві

Картину представили її режисери - Маріус Вайсберг і Девід Додсон, а також виконавці головних ролей - Володимир Зеленський, Віра Брежнєва і Настя Задорожня.

У третій частині франшизи нерозлучні друзі потрапляють в чергову халепу. Обговорюючи своїх дітей за пляшкою віскі, вони бажають, щоб ті скоріше стали дорослими. А Святий Валентин, якого знову зіграв Филип Кіркоров, радий допомогти. Що відбувається далі, легко здогадатися зі слогана фільму: "Великі діти - великі проблеми".

У Віри Брежнєвої та Володимира Зеленського є діти і в реальному житті - з розмови про них і розпочалася прес-конференція.

"Своїх дітей я люблю більше, ніж себе, тому поки не хочу їх вплутувати в процес зйомок, - каже Брежнєва. - Це цікаво, але дуже складно. Що б я робила на місці моєї героїні? Мені й так здається, що в мене занадто швидко дорослішають діти - страшно уявити, що було б, якби я опинилася в такій ситуації, як вона".

"У нас знімалися чудові діти, - додає Зеленський. - Вони професійні актори, а що стосується моїх дітей, то хотілося б, щоб вони самі робили вибір. Я не буду змушувати їх. Є талант - хай ідуть в актори, ні - допоможу знайти їм іншу професію".

"Я намагаюся приділяти дітям час, а то процес виховання якось проходить повз мене. Із сином спілкуюся частіше - повертаюся вночі додому, він маленький, ще не спить. Поки спілкуємося в такому режимі, але пізніше, впевнений, все надолужу ", - зазначив Володимир.Одну з ролей у фільмі виконала знаменита американська актриса Шерон Стоун - вона зіграла відому співачку, в яку закоханий герой Кіркорова і яка може допомогти зняти закляття.

"Ми сильні російські жінки, ми впоралися з тим, що вся увага приділяється Стоун, - сміється Настя Задорожня. "Жарти жартами - насправді все було не так, у третій частині історію наших дівчат розкрили повніше, ніж у попередніх фільмах", - говорить Брежнєва.

"Не було ніякого дискомфорту - всі були в рівних умовах. Велика честь, що така відома актриса бере участь у зйомках нашого кіно", - в один голос стверджують дівчата. "Вона, напевно, теж повинна бути нам вдячна - Стоун раніше не знімалася в комедіях, тепер у неї є подібний досвід" - резюмує Настя.

Слово бере Маріус Вайсберг: "У нас було кілька варіантів - Моніка Беллуччі, Сара Джессіка Паркер, але домовилися з Шерон Стоун. Мені здається, зірка в фільмі повинна виглядати органічно - наприклад, як Майк Тайсон в "Похміллі". А зірка заради зірки - це нам не потрібно. Доречі Тайсон повинен був знятися в першій частині, проте не склалося".Якщо в другому фільмі герої побували в Таїланді, то тепер вирушили в США, в Лас-Вегас.

"Чому Лас-Вегас ? Так вийшло - я відпочивав там, скучив за хлопцями", - жартує Вайсберг. - Це фішка франшизи - те, що події відбуваються в різних країнах".

"Насправді ще на зйомках другої частини в Таїланді ми вирішили, що наступний фільм, якщо він буде, потрібно знімати саме у Вегасі", - говорить Задорожня.

"У мене від Лас- Вегаса залишилося відчуття якоїсь абстракції, - зізнається Зеленський. - Ти виходиш працювати з ранку, ще темно, бачиш людей, які веселяться. Повертаєшся - і тут ті ж люди! Всі гуляють, відпочивають, а ти працюєш! Більше в Лас Вегас працювати ні ногою!"

Саме в Лас-Вегасі відносини головних героїв проходять випробування на міцність - заради сім'ї герої Олексія Чадова і Зеленського навіть йдуть під вінець.

"Я з Кривого Рогу - "правильного" міста, де потрібно було вміти постояти за себе, за товаришів, за дівчат. Не завжди виходило, але доводилося, - розповідає Володимир. - Пацани з Кривого Рогу можуть не зрозуміти історію з весіллям, але ми ж хочемо в Європу!"

У широкий прокат фільм "Кохання у великому місті 3" вийде другого січня 2014-го року.

ЮШ 18 грудня 2013


Ім’я:
19 вересня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (26 серпня - 1 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (26 серпня - 1 вересня)

Дев Патель, Алісія Вікандер, Майкл Кітон та інші зірки в новинки прокату.

26 серпня 2021 0 5874
Букет розквітає Букет розквітає

В «Софії Київській» відкрився IV Фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage

29 серпня 2021 0 1295
Що в кіно? Прем'єри тижня (2-8 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (2-8 вересня)

Блокбастер Marvel й інші новинки прокату.

01 вересня 2021 0 1210
Нуль за поведінку Нуль за поведінку

Київський тиждень критики оголошує програму ретроспективи

08 вересня 2021 0 732
Що в кіно? Прем'єри тижня (9-15 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (9-15 вересня)

Адам Драйвер і Маріон Котіяр у мюзиклі, горор Джеймса Вана та інші новинки прокату.

11 вересня 2021 0 631