Майкл Фассбендер. Обране


Майкл Фассбендер. Обране
Сьогодні Майклу Фассбендеру виповнюється 38 років. На честь Дня народження портал kino-teatr.ua згадав найкраще з фільмографії актора.
«Голод»
Рік: 2008
Режисер: Стів МакКуїн
Жанр: драма, біографія
Рейтинг IMDB: 7.6
Сюжет: фільм розповідає про боротьбу ув'язнених з Ірландської республіканської армії за визнання за собою статусу політичних. Спочатку вони намагаються домогтися цього, відмовляючись митися, носити тюремний одяг і всіляко розводячи бруд у своїх камерах. Однак ця тактика не принесла плодів: в'язнів насильно стригли і мили, б'ючи при цьому до напівсмерті. Нарешті, один з них - Боббі Сендс - вирішує почати смертельне голодування.
«Райське озеро»
Рік: 2008
Режисер: Джеймс Уоткінс
Жанр: жахи, трилер
Рейтинг IMDB: 6.9
Сюжет: молода парочка їде за місто, щоб провести романтичний вікенд на березі Райського озера далеко від людей, у дикому лісі. Стів і Дженні планують одружитися, прожити довго і померти в один день. Ніхто з них не думав, чим закінчиться ця поїздка.
Рік: 2011
Режисер: Стів МакКуїн
Жанр: драма
Рейтинг IMDB: 7.3
Сюжет: Брендон - 30-річний житель Нью-Йорка, що страждає від нездатності контролювати своє сексуальне життя. Еротоман і сексоголік, він вічний завсідник нічних клубів, стрип-барів і секс-чатів. Він на диво успішний спокусник, перед його сексуальними чарами не може встояти жодна дівчина. Світ Брендона перевертається з ніг на голову, коли до нього приїжджає рідна сестра Сіссі.
Рік: 2011
Режисер: Кері Фукунага
Жанр: драма, мелодрама
Рейтинг IMDB: 7.4
Сюжет: вікторіанська Англія. Після восьми років, проведених в пансіоні для бідних дівчат, сирота Джейн Ейр отримує місце гувернантки в Торнфілді - вотчині Едварда Ферфакса Рочестера. Господар маєтку рідко навідується додому, а за його відсутності Джейн повинна наглядати за восьмирічною Адель Варанс - вихованкою аристократа. І ось одного разу Рочестер повертається. Так починається одна з найвідоміших романтичних історій в європейській літературі і світовому кіно.
Рік: 2014
Режисер: Леонард Абрахамсон
Жанр: драма, комедія
Рейтинг IMDB: 7.0
Сюжет: Джон потрапляє під опис звичайного ірландського хлопця, який захоплюється музикою на достатньому рівні, щоб бажати від життя якраз чогось незвичайного. Саме це незвичайне і навіть таємниче він знаходить в особі дивакуватого Френка. Новий знайомий є учасником поп-групи, куди головний герой несподівано для себе і потрапляє, зайнявши місце клавішника. Френк - особистість непересічна і ексцентрична, чого тільки варта його голова. Саме голова, адже вона зроблена з пап'є-маше і той її ніколи не знімає, хто б і як би його про це не просив. Потайки від усіх Джон знімає пригоди групи на відео.

Сергей Задко 01 квітня 2015
Like

Ім’я:
08 грудня 2019
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (14-20 листопада) Що в кіно? Прем'єри тижня (14-20 листопада)

Крістіан Бейл і Метт Деймон в претенденті на Оскар, "Ангели Чарлі" та інші новинки прокату.

13 листопада 2019 0 1859
Що в кіно? Прем'єри тижня (21-27 листопада) Що в кіно? Прем'єри тижня (21-27 листопада)

Сиквел "Крижаного серця" та інші новинки прокату.

20 листопада 2019 0 1362
Всесвіт Мавки у Києві Всесвіт Мавки у Києві

Відкрився дизайнерський «Сільпо», прикрашений ілюстраціями з мультфільму

21 листопада 2019 0 1227
Що в кіно? Прем'єри тижня (28 листопада - 4 грудня) Що в кіно? Прем'єри тижня (28 листопада - 4 грудня)

Повернення в Абатство Даунтон, Агнєшка Голланд і інші новинки прокату.

28 листопада 2019 0 809
Будь собою! Будь собою!

У Києві пройде інклюзивний фестиваль «Єврофест: кіно для кожного»

28 листопада 2019 0 642